Boungler Alienator - Serwis Informacyjny

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pies - przyjaciel człowieka do końca!
Autor Wiadomość
emir Offline
"Irlandczyk"

Liczba postów: 1,583
Reputacja: 91
Pies - przyjaciel człowieka do końca!
EDIT Boungler: W poprzednim wątku rozwinął się temat o naszych pieskach, więc postanowiłem go podzielić.

Psiaki to świetni przyjaciele - mój niestety już nie żyje, ale zjechał za mną pół świata i żył długo mimo tego, że musiał codziennie dostawać zastrzyki - był diabetykiem. I cieszy, że nie tylko ja dbam o przyjaciół Smile Masz fajny las - jego też nie dawaj krzywdzić. A z żywicą - ciekawe.

| projekty | produkcja laserem | telekomuniakcja / IT | | Lasciate ogne speranza, voi ch’intrate.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-15 07:13 PM przez Boungler.)
2011-12-14 09:28 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 2,948
Reputacja: 237
RE: Znakowanie drzew
emir nawet nie wiesz jak się z nim tłukę w domu. Uprawiamy wrestling i jak mi założy łapę to czasami mam dość. Ostatnio ważyłem go i miał 46 kg, teraz ma dietę i przez parę miesięcy zbiliśmy do 42. Życie ma mega lajtowe. Ostatnio ucho było chore ale już kończę je leczyć antybiotykiem. Czekam z utęsknieniem na większy opad śniegu bo będzie miał jazdę Smile

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2011-12-14 09:55 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
makpfi Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 517
Reputacja: 48
Ja mam labradora, ale sukę. ma jakieś 1,5 roku.Nie ważyłem jej ale też w domu jej nie trzymam, zjadła by mi wszystko łącznie z lodówkąWink
Ma swój kojec z budą na podwórku.
Niestety, nie mam dla niej tyle czasu ile powinienem. Może jakoś da się to nadrobić.

Pisząc że mam psa opisałem stan faktyczny, chociaż kupiliśmy ją córce.
Ale tak to jest, że jak kupujesz dziecku zwierzątko, to masz je ty.

Może też wstawię jakieś fotki z przechadzki po najbliższej okolicy, jak je zrobięWink Chociaż najciekawsze już przepadło, jak siedzimy z psem na skraju lasy, a 10 metrów od nas / dosłownie /,
obskakują się 2 młode sarenki, na łące.

"Cywilizacje umierają, gdy kobiety nie chcą rodzić dzieci a mężczyźni walczyć" - Józef Maria Bocheński
Profil na Bio/ Lubelskie-Mazowieckie/CB radio

[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-14 10:32 PM przez makpfi.)
2011-12-14 10:31 PM
scand Offline
raczej czyta...

Liczba postów: 110
Reputacja: 6
Ja mam Owczarka niemieckiego sukę. Wystrzałów sie nie boi - testowane na szkoleniu. Trener nawalał z hukowca a pieski musiały wykonywać polecenia. Było kilka, które się bały, ale po kilku takich szkoleniach przyzwyczaiły się do wystrzałów. Ja w lesie (lasku) jestem z moją onką 2 do 3 razy dziennie, też zawsze zabawka do aportu w pysku i bieganie do upadłego.
2011-12-15 12:04 PM
dante Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 162
Reputacja: 21
Może załóżcie nowy temat o psach? Bardzo ciekawy wątek się gotuje Big Grin
2011-12-15 06:45 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

RE: Pies przyjaciel człowieka do końca!
Trochę w chaotycznej kolejności ale przeniosłem te wpisy aby całość była w jednym miejscu.

Przedstawiam Wam mojego pupila Labrador-retriever, kochane psisko. Kocha wszystkich i wszystko, ale jak się mu ktoś nie spodoba to lepiej spier...ć na drzewo Big Grin

[Obrazek: 08.jpg]

Niby potulny, niby cacy ale ma swój rozum.

[Obrazek: 07.jpg]

Ulubiona zabawa to oczywiście aportowanie i wysiadywanie nad jeziorem w głębokiej wodzie (aż czasami trudno go zmusić aby przestał). Jak informuję go że idę do lasu na spacer , to w pierwszej kolejności pruje po podwórzu i szuka piłeczki do tenisa. Bez niej wyjście nie ma najmniejszego sensu.

[Obrazek: 06.jpg]

Prowokacyjnie wypluwa piłkę z pyska i czeka aż mu ją zabiorę i rzucę gdzieś w cholerę aby jej szukał do upadłego - jeszcze nie było sytuacji w której jej nie znalazł.

Trochę jest spasiony, ale jak na labradora jest nieprzeciętnie aktywny. Czasami bawi się z wysportowanymi i obytymi owczarkami - psy są totalnie zajechane a on nad nimi stoi i piszczy żeby się dalej bawić.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2011-12-15 07:12 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antoś Jones Offline
Więcej czyta niż pisze
Premium

Liczba postów: 406
Reputacja: 51
RE: Pies - przyjaciel człowieka do końca!
U mnie podobny labrador. Wabi się Noel. Ma już jakieś 6 lat. Jak się dowiem jak to zapodam jego fotki. A na razie proponuje link na NG bo tam już umiem dodawać zdjęcia Smile
http://www.national-geographic.pl/foto/f...5a6977988/

bodim.com.pl Filtry węglowe, filtracja przeciwpyłowa. Książki- bibliofilstwo

[Obrazek: sygnatura_dar-2017.gif]
2011-12-15 08:05 PM
wolfshadow Offline
tuptuś leśny

Liczba postów: 80
Reputacja: 6
Moje suczysko towarzyszyło mi w wielu wypadach. Niestety w maju tego roku wykończył ją nowotwór.
[Obrazek: 07-11-25%252520Spacer%252520listopadowo-...520012.jpg]

Boungler, są dwa charakterystyczne typy labradorów. Amerykański charakteryzujący się bardziej smukłą sylwetką i nieco węższą klatką piersiową, oraz brytyjski. Typ brytyjski jest bardziej masywny co często bywa uznawane za nadwagę.

.:fortes fortuna adiuvat:.
2011-12-16 12:28 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

heh śliczna! Jednocześnie współczuję Ci.

... I te ich przewracanie brwiami...

Wiesz z tą otyłością to nie jest tak, zwróć uwagę jak mój siedzi to na łapach ma skarpetki Smile Spasł się grubas okrutnie. Smile Wczoraj mu sprawdzałem stawy i na razie jest wszystko ok.
Ale już w ciągu ostatnich 12 miesięcy byłem dwa razy na reanimacji bo się nie mógł podnieś. Kręgosłup siada. Weterynarz - po badaniu powiedziała że "won z jedzeniem". Czeka na narzeczoną, coś się nie pojawia ostatnio, ale wystarczy że raz wypowiem jej imię i postawa na baczność. Zakochany jest i tyle... hehe.

2011-12-16 05:21 PM
makpfi Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 517
Reputacja: 48
Dlatego pisałem, że ja swojej do domu nie wpuszczam, żeby lodówki nie zjadłaWink
Labradory są znane z tego że mają niepohamowany apetyt, i strasznie śmiecą.

"Cywilizacje umierają, gdy kobiety nie chcą rodzić dzieci a mężczyźni walczyć" - Józef Maria Bocheński
Profil na Bio/ Lubelskie-Mazowieckie/CB radio

[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif]
2011-12-16 06:52 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości

Wróć do góryWróć do forów