Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wideo rejestratory do samochodu
Autor Wiadomość
cerberus Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 21
Reputacja: 0
RE: Wideo rejestratory do samochodu
Wydaje mi się że ten pomysł przyszedł z Rosji gdzie panuje samowolka i prawo silniejszego. Pomysł świetny, jest zawsze dowód w sprawie.

LB-MZ | Informatyka | Mechanika | Elektronika |
2013-01-12 01:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LARPAK Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 2,005
Reputacja: 194
Moja kamera w samochodzie coś fiksuje - nie wiem czy to wina karty czy sprzętu, ale wpadłem na pomysł, że może by tak użyć starego smartfona, którego bateria trzyma tak sobie, ale podpięty pod ładowarkę działa.

Jest to Samsuns S3 mini, który ma pęknięty ekran (nie przeszkadza w użytkowaniu) i poza średnio trzymającą baterią jest zupełnie sprawny. W środku karta pamięci oraz stara karta SIM, która pozwala używać telefonu bez żadnych ograniczeń - ew. dostęp do internetu poprzez WIFI z telefonem, który noszę obecnie na codzień.
Dysponuje dość dobrą kamerą, która jest nieco lepsza niż sprzęty montowane w tanich kamerkach samochodowych.

Ktoś z was testował jakąś aplikację na androida, która zamienia telefon w kamerkę samochodową - nagrywanie w pętli itp.?

Myślę jeszcze nad jakimś sensownym uchwytem do telefonu - w marketach w sumie tego pełno.

Jakieś rady?
2018-03-18 05:12 PM
czeki Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 35
Reputacja: 3
Dawno temu na Xperia Z1 używałem (pętla, sensor G, pozycja GPS oraz prędkość), zimą OK - ale na południu EU telefon wymiękał od temperatury spowodowanej nasłonecznieniem - gotował się, nagrywanie klatkowało. A na ówczesne czasy ten telefon był na topie.

Po kilku kamerkach sportowych (SJ 4000, Yi 2k, Hynken) które używałem jako rejestratory dojrzałem do Garmin DashCam 55.

Po kilku miesiącach używania to chyba najlepsze urządzenie jakie używałem do rejestrowania.

| Ham radio | CB | grafika | amatorsko ogrodnictwo i rolnictwo | VAN-owanie | fotografia |
2018-03-18 05:20 PM
dark_angel Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 203
Reputacja: 10
Nie warto, jakos bedzie ok, ale telefon nie jest przewidziany do ciaglej pracy w takich warunkach. Poza tym czesc ma zabezpieczenie przed wysoka temperatura, ktore odcina ladowanie przy przekroczeniu. Mialem tak w starym htc, nagrzal podczas pracy jako navi i stwierdzil ze ladowania nie bedzie. Po godzinie dopiero sie pozbieral do dalszej pracy.
Teraz uzywam navroad mycam active 4k w trybie rejestratora.

KRZYSIEK | MMZ | RATMED || ŁĄCZNOŚĆ | INFORMATYKA | STRZELECTWO
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-03-19 01:53 PM przez dark_angel.)
2018-03-19 01:52 PM
quebec Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 763
Reputacja: 100
(2018-03-18 05:12 PM)LARPAK napisał(a):  Ktoś z was testował jakąś aplikację na androida, która zamienia telefon w kamerkę samochodową - nagrywanie w pętli itp.?
Testować nie testowałem, ale Yanosik może pracować jako rejestrator.

Z tym że popieram przedmówców, lepiej jednak kupić rejestrator jeżeli ma działać pewnie.

Informatyka | Elektronika | Telekomunikacja | Krótkofalarstwo | Pierwsza pomoc | Żeglarstwo
[Obrazek: sygnatura_dar-2017.gif]
2018-03-19 06:42 PM
makpfi Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 521
Reputacja: 49
Wiecie gdzie można kupić rejestrator do samochodu z 2 kamerkami, druga na tylną szybę? I podświetleniem IR w trybie nocnym.

"Cywilizacje umierają, gdy kobiety nie chcą rodzić dzieci a mężczyźni walczyć" - Józef Maria Bocheński
Profil na Bio/ Lubelskie-Mazowieckie/CB radio

[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]
2018-03-26 01:21 PM
KrzysztofLis Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 457
Reputacja: 37
(2018-03-18 05:12 PM)LARPAK napisał(a):  Ktoś z was testował jakąś aplikację na androida, która zamienia telefon w kamerkę samochodową - nagrywanie w pętli itp.?
Dailyroads Voyager. Bezpłatna, nagrywa w pętli, wykrywa wstrząsy, zapisuje prędkość i położenie samochodu w formie pliku napisów (czyli nie na samym obrazie na filmie).

1/2 zespołu tworzącego domowy-survival.pl, piszę także na shootingforfun.pl
2018-04-18 09:37 AM
czeki Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 35
Reputacja: 3
Pod warunkiem, że Ci się komórka nie zacznie gotować. A gotuje się szczególnie latem, wtedy przycina film. Sprawdzone.

Nie ma to jak dedykowany rejestrator, albo chociaż kamerka sportowa z opcja auto on/off po wykryciu zasilania i blokowaniem na życzenie możliwości nadpisania kawałka z pętli.

| Ham radio | CB | grafika | amatorsko ogrodnictwo i rolnictwo | VAN-owanie | fotografia |
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-04-18 09:59 AM przez czeki.)
2018-04-18 09:58 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny