Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ulotka - "Jak przetrwać w stanie klęski" dla każdego!
Autor Wiadomość
skywalker Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 983
Reputacja: 22
RE: Ulotka - "Jak przetrwać w stanie klęski" dla każdego!
Cytat:Jak dla mnie ta ulotka powinna być w postaci haseł - kluczy, bądź bardziej obszerna z możliwością odczytania tylko za pomocą lupy

Jak dla mnie powinny być dwie wersje - ulotka dla ogółu i bez szczegółów oraz mała książeczka zawierająca większy materiał - do nabycia za jedyne 9.99 Wink
2011-01-15 06:58 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Keray Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 78
Reputacja: 4
Wybaczcie (może to zabrzmi egoistycznie) ale uważam, że to nie nasza sprawa by zajmować się jakimiś ulotkami poza tym w razie jakiegokolwiek WTSHTF powinniśmy troszczyć się tylko o siebie i rodzinę (ewentualnie znajomych).
Kto jest zainteresowany (jak my) sam powinien się wcześniej przygotować - reszta niech wciąż liczy na pomoc innych (państwa). Poza tym od czegoś takiego są w Polsce odpowiednie służby, które ciągną co miesiąc za to kasę - niech oni się tym zajmują.
Lepiej przyłożyć się do np. Bounglerowego podręcznika Wink
2011-01-15 09:31 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,028
Reputacja: 241
OT: Podręcznik już niebawem otrzyma nową aktualizację, czekam jeszcze na nowe rysunki. Tak więc z naszej strony podręcznik będzie musiał być tip top.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2011-01-15 10:14 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
camillos Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 10
Reputacja: 1
Troszkę maczam palce w grafice i składzie jak by była potrzebna pomoc pisać śmiało.
2011-11-09 09:21 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Dobra dam ci znać na pewno, bo jest co robić - muszę jedynie ogarnąć materiał Wink

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2011-11-09 09:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
scott12rec Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 34
Reputacja: 3
jeśli mogę jakoś wspomóc tez dajcie znać Pozdrawiam Jestem instr. w Strefa7 , Byłem żołnierzem JS ,można by zorganizować jakieś zajęcia terenowe dla chętnych Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2011-12-12 07:18 PM przez scott12rec.)
2011-12-12 07:18 PM
emir Offline
"Irlandczyk"

Liczba postów: 1,620
Reputacja: 91
Co do ulotek - to dał bym je tylko rzeczywiście bliskim znajomym. Im szybciej TYLKO my podejmiemy właściwe działania w celu zabezpieczenia rodziny, tym lepiej dla nas.
Wyobraźcie sobie alternatywną sytuację, gdy budzicie się pewnej niedzieli o 8 rano, a tu połowa sąsiadów właśnie wyjeżdża już z pod domów po wcześniejszym ogołoceniu okolicznych stacji benzynowych, sklepów spożywczych i aptek. Korek sięha horyzontu i porusza się w tempie 2km/h.
A wy dopiero się obudziliście i jesteście daleko od bycia zorganizowanym Wink ...
Inna sprawa, że najbardziej prawdopodobna reakcja u wielu osób to coś w rodzaju: "tak, tak (niegroźny wariacie) - wezmę i poczytam." a potem ląduje w koszu, a w najlepszym razie na odległej półce z innymi śmieciami. Myślę, że poradnik powinien być raczej kompendium wiedzy, którą chociaż pobieżnie znamy, ale chcemy sobie odświeżyć w danej sytuacji. Np. budowa filtrów i odkażanie wody, określanie kierunku i orientacja na mapie wg. punktów, zasady reanimacji i pierwszej pomocy, sygnały Morse'a i ICAO itp.

| projekty | produkcja laserem | telekomuniakcja / IT | | Lasciate ogne speranza, voi ch’intrate.
2011-12-18 02:30 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

No to może w pierwszej kolejności ustalmy co się powinno na niej znaleźć. Jeżeli już projektować to faktycznie zróbmy tak aby dał się ją wszyć w każdą kurtkę lub plecak.

2011-12-18 05:50 PM
ChollaYi Offline
21st Century Schizoid Man
Super Moderators

Liczba postów: 1,033
Reputacja: 84
Podobny wątek na tacticalu. Choć pasuje również do wątku o podręczniku Smile
http://www.tactical.pl/forum/index.php/t...960.0.html

Michał | Warszawa || CB || Informatyka | Żeglarstwo | Fotografika | Mechanika sam. |
"Nie dowiesz się z gazety kto przeżyje swoją śmierć"

[Obrazek: sygnatura_dar-2019.png]
2012-01-09 09:07 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów