Boungler Alienator - Serwis Informacyjny Boungler YouTube

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dlaczego warto kupować markowe multitoole
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 2,986
Reputacja: 238
RE: Dlaczego warto kupować markowe multitoole
Tani można zawsze wrzucić do plecaka B1 lub do Samochodowego EDC. To co nosimy przy sobie powinno zawsze dążyć do nr1.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2017-08-13 09:22 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Machina Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
A ktoś z Was zauważył spadek jakości nawet u markowych producentów na przestrzeni lat?

Gdy przysłali mi nowego Leathermana Sidekick'a z serwisu (ma wybity 15 rok produkcji) jeden rząd zębów w pile jest okrągły, zaś sama piła podczas pracy potrafi się zablokować w otwartej pozycji (i nie chodzi o to, że jest blokowana liner lock'iem tylko podkładka się podsuwa pod listek i uniemożliwia złożenie narzędzia). W Sidekick'u którego kupiłem ( tym sprzed wymiany) jakieś 5 lat temu takich cyrków nie było. Cholercia, nawet SwissTool, mimo tego że bicia na kombinerkach wskazują na rok produkcji ~98, ma luzy na niektórych otwartych narzędziach, co mi się trochę kłóci z legendarną szwajcarską precyzją, zaś Spartan LITE ani drgnie, pewnie dla tego. że ma wybitą kuszę na ostrzu...

Jednak nawet pomimo tego Leatherman jest dla mnie super sprawą. Mając coś do zrobienia często wybieram go zamiast SwissTool'a, bo wiem, że jak coś pójdzie źle, to serwis zrobi swoją robotę, jedyną opcją przypadkowej straty tych tool'i jest chyba tylko zgubienie.

I żeby nie było: moim pierwszym tool'em i folderem były właśnie te z Biedronki, i twierdzę, że lepsze takie wihajstry od gołych pazurów.
2017-08-18 06:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
No_idea Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 849
Reputacja: 43
Siema. W ostrzu z na cięciem do pasów bezpieczeństwa ulamalem ten hak do pasów, takiego kixa też wymiana? Mam chargea
2017-08-18 06:33 PM
Krasny Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 327
Reputacja: 16
Machina, toole które oddajemy na gwarancji trafiają na serwis a potem po naprawie zapewne służą do wymian gwarancyjnych.
Chociaż bubbello może się trafić. Oddałem swojego charge TTi ze złamanym czubkiem ostrza i to co dostałem po wymianie.
OOO matko tak niesymetrycznie położonych szlifów jeszcze nie widziałem, lepiej zrobiony bywa bubel bazarowy.
Jest na tyle źle iż stwierdziłem że przebolałbym ten brak czubka.

Ale z czasem stwierdziłem że w D to mieć, używać do bólu a jak się coś pierdyknie to na wymianę.

2017-08-18 06:33 PM
Machina Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
(2017-08-18 06:33 PM)No_idea napisał(a):  Siema. W ostrzu z na cięciem do pasów bezpieczeństwa ulamalem ten hak do pasów, takiego kixa też wymiana? Mam chargea

Powinni, taka polityka firmy (o ile się jeszcze nie zmieniła, o czym mi nie wiadomo). Dla pewności napisz mail'a do Militaria.pl, oni ogarniają serwis Leathermana. W zakładce ,,zwroty i zamiana" masz odnośnik ,,Serwis narzędzi Leatherman" z opisem procedury.

W moim Sidekick'u nadkruszyłem śrubokręt płaski, uznałem że to pierdoła i nikomu nie będę zawracał dupy. Jakiś czas później pękła sprężynka w jednym z ramion, ta co utrzymuje w pozycji otwartej lub zamkniętej. Dopiero w tedy poszedł do Wrocławia, i to jeszcze z odręcznym opisem usterki *facepalm* Wymienili bez problemów.

Edit: No_idea, jakbyś nie miał zapchanej skrzynki to wysłał bym Ci gotowego linka...
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-08-18 06:57 PM przez Machina.)
2017-08-18 06:50 PM
No_idea Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 849
Reputacja: 43
Oki jutro poczyszcze pocztę i dam znać, dzięki
2017-08-18 07:27 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 2,986
Reputacja: 238
Wymieniają wszystkie uszkodzenia mechaniczne! Bez żadnej łaski. Tyle że nie dostaniesz nowego ale model już otwarty z blistra.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2017-08-19 04:00 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów