Filtry do rekuperatorów

Ankieta: Będę zainteresowany zakupem koszulki Projektu Boungler...
Ankieta jest zamknięta.
...w rozmiarze S 0% 0 0%
...w rozmiarze M 23.53% 4 23.53%
...w rozmiarze L 17.65% 3 17.65%
...w rozmiarze XL 35.29% 6 35.29%
...w rozmiarze XXL 23.53% 4 23.53%
Razem 17 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszulki - Projekt Boungler
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,012
Reputacja: 240
Koszulki - Projekt Boungler
Powraca temat wykonania koszulek, które będą kolejnym gadżetem PB. Projekt już ogólny mam, nawet jest ich kilka.
Nie chcę oddawać zlecenia firmie zewnętrznej a wiem że w PB są osoby, które takie rzeczy wykonują. Bardzo chętnie zlecę to komuś tutaj.

Co jest ważne:
- Pole zadruku (znaki są duże, przód i tył lub przód i prawy bok)
- Materiał musi być sensownej jakości (żadne koszulki, które można wywalić już po 2-3 praniach) materiał i NADRUK muszą być dobre jakościowo.
- Cena - równie istotna. Koszulki mają zasilać działania projektu więc ich końcowa wartość nie może rozkładać na łopatki.
- Minimalka - bardzo ważna. Na pewno nie może być to seria 100 szt od razu. Na aukcjach sa firmy które robią nawet nadruk od 1 szt bez inwestowania dużych nakładów finansowych. Myślę że na start zaczniemy od 10-15 szt.

Proszę o informacji na PW, kto może podjąć się zlecenia i co ważne aby nie ciągnąc za język - proszę również o podanie oferty cenowej i pola zadruku, jakości materiału etc...

edit. Dodałem ankietę.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-17 03:12 PM przez Boungler.)
2014-03-28 09:24 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Jahmal Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 133
Reputacja: 10
RE: Koszulki - Projekt Boungler
Pozwól że wymienie dostępne techniki:
- naprasowanka:
1) druk na papierze termotransferowym, możliwa jedna sztuka, jakość nadruku dobra ale schodzi po kilku praniach. Stosunkowo drogo do efektu.
2) flock - wycinany wzór ze specjalnej folii, możliwa jedna sztuka, wzór jest trwały, a folia ma charakterystyczne włoski podobne do zamszu w dotyku. Brak przejść tonalnych. Przy jednokolorowym wzorze daje super efekt
3) jak wyżej tylko, że folia nie ma włosków, a fakture ceraty
- DTG, druk bezpośredni na koszulce, możliwa jedna sztuka, są przejścia tonalne, wysoka trwałość. Wygląda jak nadruk masowy.
- sito, są przejścia tonalne, ale płaci się za każdy kolor oddzielnie, koszulki bardzo trwałe ale są minimalki ok. 50 szt.
W firmie gdzie pracuje robimy tylko naprasowywanki, a wkrótce ma być druk DTG

|Grzesiek z Warszawy przy Metrze|Grafika|Poligrafia|IT|
2014-03-28 11:21 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Jahmal chcę przygotować na razie jakiś standard, choć w zanadrzu mam już kilka ciekawszych projektów, ale potrzebują one jeszcze czasu aby dojrzały. Może jakiś konkurs na dobre hasło na koszulkę? O tym za chwilę...

Mam przygotowany taki wzór, który muszę mieć w ilości 2xL-ka i 1x XXXL jako DEMO do połowy przyszłego tygodnia. Dla mnie może być wykonany dowolną techniką, byle dał rady wytrzymać 2-3 dni w trasie Smile Nakład dla kolegów, na pewno pójdzie już z sitodruku bo inaczej tego nie widzę. Musi być dobry jakościowo i na tkaninie, która nie jest cienka jak firanka.
Myślałem o koszulkach z Fruit of the Loom, dobry gatunek mają trzy gramatury - interesuje mnie ta średnia.

Zwróć uwagę na szczegóły. Folia odpada bo nadruk ma za dużo drobnych elementów (rozpieprzający się napis po uderzeniu). Jeden kolor myślę że wystarczy. Grafika na boku jest tylko... do boku i nie przechodzi przez szew.

Co do konkursu to zachęcam wpisywać hasła na koszulkę.
1. Wybierzemy najciekawsze
2. Zrobimy ankietę
3. Zwycięzca ma egz. gratis.

Jeżeli jest ktoś zainteresowany to zapraszam również do grafiki. Tylu u nas zdolnych grafików.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2014-03-28 02:41 PM
No_idea Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 889
Reputacja: 46
samo logo bez napisów podoba mi się bardziej
2014-03-28 02:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kashan Offline
Chcę...

Liczba postów: 191
Reputacja: 101
Boungler - bądź przygotowany!

lub

Boungler - bądź gotów!

A logo raczej z obręczą jak w logo forum, lepiej zapełnia przestrzeń koszulki i nie będzie wyglądało jak "koszulka z fontem i tyle" Wink
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-28 04:00 PM przez kashan.)
2014-03-28 03:59 PM
Jahmal Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 133
Reputacja: 10
Bou nie takie rzeczy z folii robiliśmy Smile

|Grzesiek z Warszawy przy Metrze|Grafika|Poligrafia|IT|
2014-03-28 04:12 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

No dobra, to mi powiedz konkretnie czy ten materiał co go tutaj dopinam w załączniku (kliknij aby zobaczyć dużą rozdzielczość) da się ładnie zrobić w folii czy nie?
Ważne jest to aby wyszła dokładnie grafika sypiącego się gruzu i nic nie uciekło.

@kashan - Z oringiem czy bez - zobaczymy, na razie Jahmal musi powiedzieć czy da radę. Co do sloganów to musisz się bardziej postarać, bo to nie mogą być jakieś komunały tylko 3-4 słowa które chce się z dumą nosić na piersi. Wink

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-28 04:24 PM przez Boungler.)
2014-03-28 04:23 PM
Piran Offline
Przemądrzały :)
Premium

Liczba postów: 1,199
Reputacja: 55
Może coś z jajem?

"I love BOBs"

Wink

Noże|Survival|Wspinaczka|Wytwarzanie ekwipunku|Mój kanał YouTube! Zapraszam!
[Obrazek: sygnatura_dar-2017.gif][Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: latarka.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-03-28 05:14 PM przez Piran.)
2014-03-28 05:13 PM
honda104 Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 599
Reputacja: 70
Kumpel robi takie koszulki sitodrukiem, za nadruk 3€, z koszulką dobrą jakościowo robioną we Włoszech 6€, nie wiem jak ma się to do cen w PL. Minimalne zamówienie 20 sztuk.

Paweł | Lubelskie/x | Fotografia | Strzelectwo | Mechanika | Wspinaczka/Alpinistyka | Lotnictwo | Radiokomunikacja | Survival | Myślistwo | Motocykle | Samochody ciężarowe | Astronomia | Nawigacja | Żeglarstwo | Wojsko |
[Obrazek: sygnatura_dar-2015.gif]
2014-03-28 06:36 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

ale jesteś pewien honda że za 6€ koszulka z tak obszernym nadrukiem?

2014-03-28 07:21 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny