Filtry do rekuperatorów

Wątek zamknięty 

Ocena wątku:
  • 5 Głosów - 3.4 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozmówki campowe
Autor Wiadomość
honda104 Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 600
Reputacja: 72
RE: Rozmówki campowe
Rufiku wybacz, ze sie wtracam, cenie Ciebie za wiedze, chec pomoc i dzielenia sie tym wszystkim z nami.
Jezeli jednak masz zastrzezenia do projektu, administracji czy moderatorow, to prosze Cie abys otwarcie napisal w odpowiednim dziale, tak jak juz to wczesniej robiles, a tu prowadzic rozmowe w temacie. Ja np. nie mialem wiekszych problemow z moderatorami, ale moze tez i inni uzytkownicy mieli i sa podobnego zdania do Twojego, wynik ankiety tez moze byc sporym argumentem aby dokonac zmian.
Co do Campu i dzialalnosci prowadzonej przez Ciebie, to moze troche koloryzuje satyrycznie kolega Bou, ale troche racji w tym jest. Mysle, ze kazdy zainteresowany Campem chcialby posiadac wiedze gdzie inwestuje swoj czas, fundusze, czy powierza najblizsza rodzine, to by napewno nie zaszkodzilo gdyby te osoby mogly poznac Ciebie i Twoje kompetencje w prowadzeniu takiej dzialalnosci.

Paweł | Lubelskie/x | Fotografia | Strzelectwo | Mechanika | Wspinaczka/Alpinistyka | Lotnictwo | Radiokomunikacja | Survival | Myślistwo | Motocykle | Samochody ciężarowe | Astronomia | Nawigacja | Żeglarstwo | Wojsko |
[Obrazek: sygnatura_dar-2015.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-06-18 11:00 AM przez honda104.)
2014-06-18 10:55 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,032
Reputacja: 241
Ja ten wątek oczyszczę i nie będzie w nim ani jednego śladu z naszej dyskusji, stąd zapewniam koleżanki i kolegów że ten duży OT zniknie i jeżeli tylko wyjdzie na to że moja intuicja mnie zawiodła publicznie przyznam się do błędu.

Jednak mam pewne przekonanie że Rufus nie mówi nam wszystkiego. Prawda Rufus? Smile

Stąd celowo manipuluje moimi wypowiedziami. Robi z nich swoisty cyrk, a może chodzi o pewien eksperyment?
Czy taki sam eksperyment jest prowadzony na uczestnikach Campu Rufus?

Cytat:Jezeli jednak masz zastrzezenia do projektu, administracji czy moderatorow, to prosze Cie abys otwarcie napisal w odpowiednim dziale
Spokojnie Honda tutaj nie chodzi o zastrzeżenia Smile
Jest to bardzo dobre miejsce aby podjąć dyskusję, w końcu dotyczy osób zainteresowanych, a ja nie chcę się przyczynić do czyjegoś nieszczęścia więc zwyczajnie podyskutujemy na razie tutaj i zobaczymy co wyskoczy z kapelusza.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2014-06-18 11:23 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
admin Offline
Administrator

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
Mamy nadzieję że użytkownik Rufus przyjmie sytuację taką jaka jest bez konieczności ujawniania podstaw i szczegółów poniższej decyzji, która w świetle otrzymanych informacji jest uzasadniona.

Oświadczam co następuje:
Z dniem 2014.06.18 zamyka się cały dział Rufus Camp, grupę dyskusyjną oraz usuwa konto użytkownika Rufus, uznając je za niepowiązane z projektem. Jednocześnie zgodnie z wcześniejszym oświadczeniem Projekt Boungler oraz jego Administrator i Grupa Moderatorów jak również wszelkie osoby działające wewnętrznie i zewnętrznie z PB nigdy nie współpracowały z właścicielem obiektu działającego pod nazwą "Orle Gniazdo".
W ramach istniejącego konta użytkownika "Rufus" i zgodnie z założeniami Projektu Boungler oraz jego Regulaminem - została mu udostępniona w dobrej wierze przestrzeń na forum oraz w grupie dyskusyjnej celem wspierania działania placówki, którą wiele osób przyjęło bardzo otwarcie.

W żadnym z możliwych przypadków nigdy nie były nam znane porozumienia, a w szczególności świadome przyczynianie się lub ewentualne udziały w realizacji zadań, celów, eksperymentów, badań o charakterze socjotechnicznym, lub podobnych formach działalności, na użytkownikach forum i uczestnikach "Orlego Gniazda" od czego się stanowczo odcinamy.

Jednocześnie informuję że użytkownicy Projektu Boungler, którzy funkcjonują w ramach Campu "Orle Gniazdo" podejmują działania na własną odpowiedzialność, która nie ma żadnego powiązania z Projektem Boungler.

Administrator
Projekt Boungler.
2014-06-18 03:29 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Wątek zamknięty 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów