Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak obronić się przed atakiem psa?
Autor Wiadomość
predatoraf Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 509
Reputacja: 29
RE: Jak obronić się przed atakiem psa?
Jak już się rzuci na nas pies, to zrobić mu chwyt anakondy i walnąć pięścią w nos Smile
Zawsze działa.

Zapraszam na mojego radioaktywnego bloga
http://www.wyprawyleona.pl
2014-04-17 02:38 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Seeker Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 88
Reputacja: 10
Na zajęciach samoobrony, uczono nas, że najskuteczniejsze jest...wsadzenie psu palca w oko. Wiem brzmi brutalnie, ale jak już nas obcy psiur dopadł i szarpie, to wybór my, albo on jest chyba oczywisty. Uczono nast też, że wszelkie chwyty na szyję psa są raczej bezskuteczne, ze względu na nautralnie mocno wykształconą obręcz mięśniową w tym rejonie, chyba że atakuje nas coś naprawdę małego, ale to też można butem potraktować i odleci. Smile

Bartek | kujawsko-pomorskie | Krav Maga | Trening siłowo-kondycyjny | biegi terenowe | ratownik WOPR |
[Obrazek: sygnatura_dar-2016.gif]
2014-04-17 06:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Szynszyl Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 572
Reputacja: 40
Ja miałem psa DEMONA - z przodu z pyska pod kontem wystawały mu dwa kły po bokach wiec już sam widok nie był za przyjemny.Rzucał się na każdego w mundurze, i był tak wytresowany ze nie trzeba było mówić "bierz go" tylko drgnąć smyczą.

Nie było psa na osiedlu który by z nim wygrał walkę, zawsze wygrywał w 2-3 sek bo żaden pies nie wytrzymywał takiej ilości ugryzień na sek.

Jak zdarzył się jakiś "nowy" pies to miał przechlapane. Kiedyś Demon a był średnim psem wszedł pod ogromnego psa i jak zawsze gdy znalazł się w odpowiedniej pozycji znienacka atakował.Wszedł tak ze jego morda znalazła się pod przyrodzeniem tego dużego psa...Jak go tam użarł to ten pies wystrzelił jak rakieta do góry na jakieś 2m wydał przerazliwy skowyt...i jak spadł na nogi to w ciągu sekundy zniknął z pola widzenia.

Przed demonem nie dało by się obronić jakimś gazem a pozycja zółwia to by było samobójstwo jak on gryzł w tempie automatycznym i po 3 sek i tak trzeba by było uciekać bo nie dało by się tego wytrzymać.
aPC: A starczyłoby napisać, że "ja miałem psa, przed którym można się obronić tylko ucieczką". Nie róbcie OT nt. "co ja miałem"

/sprzet alpinistyczny/wspinanie/spływy pontonowe/skoki na linach/paralotnie/eksploracja podziemna/jaskinie/wykrywacze metali/strategia i taktyka/survival/ASG/operacje specjalne w nowoczesnej wojnie/Historia wojskowości/
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2014-04-18 11:25 AM przez aPC.)
2014-04-17 08:30 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
rdt Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 13
Reputacja: 0
Witam ponieważ temat psów pojawia się regularnie w sieci to pomimo tego iż ten wątek to"trup z
szafy" to jestem bardzo ciekaw tej konstrukcji :
https://www.youtube.com/watch?v=t4FyvZy5LgE
2017-12-30 12:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny