Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maszyna do szycia
Autor Wiadomość
MasterM16 Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 90
Reputacja: 17
RE: Maszyna do szycia
(2014-07-21 07:41 PM)Kozmikus napisał(a):  OT:
Moment - ilu mamy w końcu "taktycznych" krawców - bo co pojawia się pytanie o osobę szyjącą, to trzeba szukać gdzieś po obcych. A tutaj talentów różnych od groma, ale jakoś cicho siedzą Wink

Widocznie nie wszyscy się chwalą swoimi umiejętnościami. Wink

Bartek | Łódzkie | Fotografia | Informatyka | Survival | Majsterkowanie | Krawiectwo taktyczne
2014-07-21 08:22 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kozmikus Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 938
Reputacja: 76
Właśnie o to chodzi. Ustalmy - nie chwalę się bo uważam, że nie ma czym (skromny jestem) lub, nie chwalę się, bo nie mam czasu/chęci aby uszyć coś dla kogoś.
Krótka piłka. Sam wielokrotnie szukałem kogoś kto uszył by coś wg mojego pomysłu i nic z tego nie wyszło.
Masz możliwość uszycia coś dla kogoś (odpłatnie, barter itd - do ustalenia) powiedz wprost (nie tyczy się to konkretnie Ciebie MasterM16 - generalizujęWink) Nie chcesz uszyć - Twoja sprawa, i nikt za złe tego miał nie będzie.
Po prostu fajnie wiedzieć, czy mamy kogoś kto mógłby urzeczywistnić pewne projekty Smile

Małopolska | Żywność | Rolnictwo | Narzędzia | Geologia | Energia alternatywna | Budownictwo
2014-07-21 08:50 PM
MasterM16 Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 90
Reputacja: 17
(2014-07-21 08:50 PM)Kozmikus napisał(a):  Właśnie o to chodzi. Ustalmy - nie chwalę się bo uważam, że nie ma czym (skromny jestem) lub, nie chwalę się, bo nie mam czasu/chęci aby uszyć coś dla kogoś.
Krótka piłka. Sam wielokrotnie szukałem kogoś kto uszył by coś wg mojego pomysłu i nic z tego nie wyszło.
Masz możliwość uszycia coś dla kogoś (odpłatnie, barter itd - do ustalenia) powiedz wprost (nie tyczy się to konkretnie Ciebie MasterM16 - generalizujęWink) Nie chcesz uszyć - Twoja sprawa, i nikt za złe tego miał nie będzie.
Po prostu fajnie wiedzieć, czy mamy kogoś kto mógłby urzeczywistnić pewne projekty Smile

Już PW o pewien projekt dostałem. Więc piszę i tutaj. Na razie nie mam materiałów, a jednorazowy zakup wszystkiego co potrzebne to za duży koszt jak na razie. Po prostu nie stać mnie na chwilę obecną na porządne rozwinięcie drugiego hobby. Wink

Bartek | Łódzkie | Fotografia | Informatyka | Survival | Majsterkowanie | Krawiectwo taktyczne
2014-07-21 08:58 PM
gg2594 Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 1
Reputacja: 0
(2014-07-21 09:31 AM)Seeker napisał(a):  Koło napędowe na dole podłączone do platformy na stopy która napędza mechanizm. Oraz rzemień idący w górę do korpusu maszyny.

A jak przygotować rzemień do wymiany? Mam stary chyba ma z 50 lat i jest porozściągany. Kupiłam nowy, ale nie wiem czy może trzeba go jakoś przygotować przed wymianą

Edit ChollaYi: Tnij cytaty, zostaw tylko fragment, na który odpowiadasz
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-09-14 07:48 AM przez ChollaYi.)
2016-09-13 09:32 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów