Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kupić do EDC za 600 zł?
Autor Wiadomość
rudythesixth Offline
Bane
**

Liczba postów: 6
Reputacja: 4
Co kupić do EDC za 600 zł?
Witam.
Nie jestem pewny czy dobrze ulokowałem temat.
Jestem obecnie na wybrzeżu, więc przeczytam Wasze odpowiedzi najwcześniej za tydzień ze względu na to, że do internetu mam dostęp średnio raz w tygodniu. Jako że doznałem chwilowego przypływu gotówki, nie wiem do końca co mógłbym kupić. Dlatego też zwracam się do Was z pytaniem:
Co mogę kupić za ok.600 zł. Głównie mam na myśli sprzęt, który mógłby mi się przydać do mojego EDC/PE.
Jakby co to dorobiłem się na razie podstaw, typu nóż, krzesiwo, plecak.

Nie licz na pomoc innych. W końcu zawsze i tak zostajemy sami. Przeżyją tylko ci, którzy wiedzą, jak się sobą zaopiekować.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-01-12 08:33 PM przez Boungler.)
2014-08-04 09:04 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pozyskiwacz Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 1,102
Reputacja: 138
RE: Pieniądze do wydania.
Filtr do wody (np. http://survivalsklep.pl/filtracja-wody/2...128.html)+ tabletki do uzdatniania wody(np. http://survivalsklep.pl/filtracja-wody/1...rte.html)+ żywność liofilizowana lub inne racje żywnościowe(np.http://survivalsklep.pl/zywnosc-liofilizaty/56-liofilizat-travellunch-wolowina-z-makaronem-125g.html).

Wojtek.Beskid Niski/rolnictwo-ogrodnictwo-konie/mechanika-ślusarstwo-kowalstwo/laminaty/stare narzędzia rolnicze/ciągniki rolnicze SAM/samochody terenowe/motocykle/ciężarówki.
2014-08-04 09:28 PM
quebec Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 763
Reputacja: 100
Porządna latarka (50-150zł), apteczka (50-100zł), kilka sztuk świateł chemicznych (7-9zł/sztuka), zapasowy telefon komórkowy (najtańsze od 60-70zł/sztuka), zapasowa odzież, mapy okolic/województwa, radio FM, awaryjna ładowarka USB (na korbkę/na baterie).

Informatyka | Elektronika | Telekomunikacja | Krótkofalarstwo | Pierwsza pomoc | Żeglarstwo
2014-08-04 09:49 PM
MasterM16 Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 90
Reputacja: 17
Tak tak tak, jak pisze quebec, porządna latarka, najlepiej na AA, bo jest to najłatwiej dostępne źródło zasilania. Jeśli nie miałaby tylko leżeć w plecaku, to można zainwestować w coś na 18650.

Bartek | Łódzkie | Fotografia | Informatyka | Survival | Majsterkowanie | Krawiectwo taktyczne
2014-08-04 11:19 PM
Masełko Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 640
Reputacja: 17
A ja po ostatniej rozmowie z kimś bardzo doświadczonym proponuję ciepła odzież/śpiwór. Żadnego konkretnego modelu bo to już musisz indywidualnie poszukać było też i na forum.

LB Mechanika samochodowa i maszyn|pospawam sprzęt do destylacji|elektryka
2014-08-05 04:11 AM
quebec Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 763
Reputacja: 100
Ogrzewacze chemiczne jedno i wielorazowe - po kilka złotych za każdy z nich.

Informatyka | Elektronika | Telekomunikacja | Krótkofalarstwo | Pierwsza pomoc | Żeglarstwo
2014-08-05 08:52 PM
bura2 Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 607
Reputacja: 77
Kilka par dobrych skarpet - w zależności od upodobań to nawet od 12 zł/para - przydadzą się nawet jak nie będzie końca świata.

Jeśli nie masz to multitool - od kilkunastu złotych za "chinola" po 600 zł za górną półkę, chociaż można kupić pełnowymiarowe Leathermanny za ~150-200 zł. Przydatność - nieoceniona.

kuchenka typu "Esbit" albo najlepiej jej ekwiwalent - od 5zł/kpl (polski odpowiednik Esbita) na alledrogo. Nie będziesz się musiał bawić w rozpalanie ognia, żeby coś podgrzać.

Sporo oszczędzisz i uzyskasz bardziej dostosowany do siebie sprzęt jak będziesz go kompletował sam zwłaszcza takie rzeczy jak apteczka, czy racje żywnościowe.

Dawniej jako "bura" na tym samym forum
2014-08-11 10:33 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów