Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mocna latarka
Autor Wiadomość
WarBlok Offline
TabaccaTeam:)
Premium

Liczba postów: 1,575
Reputacja: 122
RE: Mocna latarka
Cieszę się niech Ci dobrze służy!

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ! mo-lone lah-veh! μολὼν λαβέ!
DeGie
Dei solum ad genua procumbam

amor patriae nostra lex
[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]
2014-09-05 12:23 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Crais Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 71
Reputacja: 11
Gratuluje zakupu. Ja kiedyś, gdy kupiłem pierwszą lampkę z DX, jaką był Romisen RC-G2, nie mogłem uwierzyć, że z jednego paluszka 1.2V można mieć tyle światła Smile
2014-09-06 06:48 AM
Alleta Offline
Banned

Liczba postów: 1
(2014-08-20 06:20 PM)amba napisał(a):  Na dx, fasttech, alibabie czy po prostu ebay'u można kupić i kiepskie i naprawdę dobre rzeczy.
Produkty Sunree czy Nitecore mogę polecić, bo mam i uźywam.
Gdy myślałem o latarce do EDC brałem jedynie produkty Led Lenser pod uwagę. Zaryzykowałem jednak i kupiłem EA4W od Nitecore i w efekcie dokupiłem jeszcze Sens AA i Mini tego producenta. Zaplusowały dobry projekt, rozwiązania techniczne i ergonomiczność.

Ale np. ze 100% pewnością mogę powiedzieć że produkty *********

Edit B: Ban
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-08-04 09:23 AM przez Boungler.)
2016-08-04 08:50 AM
Pozyskiwacz Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 1,075
Reputacja: 134
Odświeżam temat.
Tak jak poprzednio szukam mocnej latarki. Raczej do zastosowań bardziej "stacjonarnych", tzn. do użytku w okolicach domu, ew. transport tylko samochodem lub zaprzęgiem.
Co za tym idzie waga , ani rozmiary nie mają znaczenia.
Zależy mi na mocnym świetle i dość długim czasie świecenia. Ze względu na to że apetyt rośnie w miarę jedzenia Big Grin , zastanawiam się nad czymś takim :
http://www.mactronic.pl/pl/products/none.../5964.html
Używał ktoś? Może ktoś mógłby polecić coś podobnego?
Nie bardzo mam dostęp do stacjonarnego sklepu żeby przetestować latarkę, a tego typu "świecidełka" niestety nie należą do najtańszych. Dlatego chciałbym przed zakupem zasięgnąć opinii bardziej doświadczonych osób.

Wojtek.Beskid Niski/rolnictwo-ogrodnictwo-konie/mechanika-ślusarstwo-kowalstwo/laminaty/stare narzędzia rolnicze/ciągniki rolnicze SAM/samochody terenowe/motocykle/ciężarówki.
2018-09-06 04:02 PM
Etranger Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 174
Reputacja: 38
W zeszłym roku na spotkaniu pod Krakowem pokazałem moją latarkę samochodową. Jest to model Convoy L6 XHP70 3800 lm kupiony na Banggood. Chyba zrobiła wrażenie na kolegach, próbowaliśmy ją w terenie i na najmocniejszym trybie oświetlaliśmy okoliczne pagórki, było wystarczająco jasno aby mieć kontrolę na 200-300 metrów.
Do tego nabyłem dwa akumulatorki 26650 i razem wtedy zapłaciłem poniżej 300 zł. Nie mam doświadczenia z Mactronikiem w tych mocach, trzeba by porównać świecenie obu, następna sprawa to waga ponad 2 kg za Maca a moja waży góra 800 gram. I jeszcze jeden aspekt - S6 jest niesamowitym przedłużeniem ręki Smile

| BB | Radiokomunikacja | CB | Elektronika | CNC | Swiss Navy Crew |
2018-09-06 05:30 PM
LARPAK Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 2,092
Reputacja: 203
Chyba takiego Mactronica dali nam ostatnio w robocie, ewentualnie podobny model.
Powiem, że wrażenia na mnie nie zrobił, ale jeszcze w terenie nie testowałem.

Tak czy inaczej bym odpuścił i kupił np. Tiny Monster od NiteCore'a.
Ewentualnie spokojnie kupił kilka latarek z aliexpress bo ich ceny są całkiem przyzwoite.
Ostatnio zakupiłem dwa maluchy zasilane AA - z zoomem i bez i byłem zaskoczony w otwartym terenie - spokojnie na jakieś 100 metrów oświetlały, a na mniejszym dystansie do użytku bez problemowo.

Jedna ma dodatkową szeroką diodę na korpusie dzięki czemu można używać latarki jaki oświetlenia w namiocie czy przy samochodzie etc.

Można znaleźć dość ciekawe oferty, gdzie są zapasowe akumulatory, ładowarka sieciowa, ładowarka samochodowa itp.

Od kilku lat mam SolarForce L2 i działa - chyba akusy już poszły nieco albo sterownik, ale jak tak policzę to mam ją jakieś osiem lat.

Na aliexpress płacisz teraz przez przelewy24, konto zakładasz w chwilkę.

Taka ciekawostka sprzed lat.
Znajomy policjant był na poszukiwaniach jakiejś zaginionej osoby czy coś takiego - na krańcach tyraliery szły właśnie szperacze tego typu jak z linka, a znajomy odpalił właśnie L2 czy coś podobnego - kazali mu iść zastąpić gościa ze szperaczem bo dawał lepsze światło.

Sam niejednokrotnie sprawdziłem swoją latarkę w różnego tego typu działaniach i nie tylko i nie ma co się obawiać zamówień z Chin - jak okaże się, że nie działa to można do nich napisać, a oni wyślą nową - kolega miał podobną przygodę z radiem samochodowym, którego przesyłka zaginęła - wysłali drugie, a dotarły oba. Chciał odesłać jedno to mu napisali, że wysyłka przekroczy wartość radia...
2018-09-06 07:04 PM
WarBlok Offline
TabaccaTeam:)
Premium

Liczba postów: 1,575
Reputacja: 122
Mactronica ominął bym szerokim łukiem,
rozważ oprócz nitecore - olight czy fenixa.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ! mo-lone lah-veh! μολὼν λαβέ!
DeGie
Dei solum ad genua procumbam

amor patriae nostra lex
2018-09-07 08:31 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny