Boungler Alienator - Serwis Informacyjny Boungler YouTube

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka kamera IP WiFi (dzień/noc)
Autor Wiadomość
borekpriv Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 277
Reputacja: 55
RE: Jaka kamera IP WiFi (dzień/noc)
Emir ,produkuj ,bo sam chcę coś podobnego zrobić.

A gdzie w Hymnie Narodowym jest mowa o przemyśle energetycznym?
Odpowiedź: ..... pod twoim przewodem...

[Obrazek: sygnatura_dar-2016.gif]
2015-10-31 09:11 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Modoc Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 103
Reputacja: 0
Emir sprawdz ustawienia kont dostępu. Możesz mieć usera przez www a po kablu admina i stąd te ograniczenia.

[Obrazek: sygnatura_dar-2014.gif]
2015-11-06 05:30 AM
emir Offline
"Irlandczyk"

Liczba postów: 1,604
Reputacja: 91
Sprawdzałem, - admin z www to nie admin z urządzenia. Do testowania dodałem drugiego, zupełnie innego użytkownika i ten ma nadane wszelkie możliwe uprawnienia - niestety to nie do końca pomaga. Zainstalowałam na kompie także "ONVIF Device Manager" - można trochę zobaczyć co mamy w sieci w tym protokole. Śladowe pojęcie o sieciach mam - jakaś tam podstawowa certyfikacja CISCO nadal jest aktualna.
Niestety zakładanie paneli na elewację domu odciągnęło mnie od sprzętu - bo jak zacznie mocno lać to się nie da tego robić. U nas jeszcze ciepło, jak było słońce to w koszulce dało się robić. Czekam także na zamówione tanie "injectory" ethernetowe (RJ-45) które umożliwią zasilanie kamer po jednym kablu. Ciekawe jak długie mogą być te namiastki PoE w wypadku tanich kamer i napięcia zasilacza 12V (% spadek będzie spory) ... No i jeszcze czeka mnie zakup większego switcha - choć zastanawiałem się czy nie iść jeszcze dalej i nie kupować kamer z pełnym PoE (48V) i switcha od razu wyposażonego w ten future. Zależy od wyników testów injectorów i porównania cen i zużycia prądu zestawów.
Drugi temat to rozmieszczenie kamer - ale chyba otworzę osobny watek żeby to ciągnąć.

| projekty | produkcja laserem | telekomuniakcja / IT | | Lasciate ogne speranza, voi ch’intrate.
2015-11-06 04:03 PM
quebec Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 749
Reputacja: 100
Podpiąłem ostatnio QD300 do sieci (pisałem o niej: http://boungler.pl/forum/showthread.php?...#pid42877) i tym razem działała bez problemów. Nie wiem czemu wcześniej nawalała - być może zasilacz do którego była podpięta, albo kabel którym była podłączona do routera. W tej chwili śmiga, a jak dobrze pójdzie to wkrótce zostanie podpięta do rejestratora.

Informatyka | Elektronika | Telekomunikacja | Krótkofalarstwo | Pierwsza pomoc | Żeglarstwo
[Obrazek: sygnatura_dar-2017.gif]
2017-03-24 05:16 PM
emir Offline
"Irlandczyk"

Liczba postów: 1,604
Reputacja: 91
(2017-03-24 05:16 PM)quebec napisał(a):  Podpiąłem ostatnio QD300 do sieci
Też mam jedną sztukę QD300 Smile Nie stwarzała mi jakichś większych problemów, ale dziś kupił bym raczej coś albo tańszego z tymi samymi parametrami, albo w tej samej lub nieco wyższej cenie większy przetwornik i raczej obudowę "dome". Jaki rejestrator wybrałeś? Mój MINI ma tylko 8 kanałów i już mi za mało Sad Muszę jakiś co najmniej 16 kanałowy kupić a ten chyba pójdzie na zapas. Ma tendencję do restartowania, zwieszania się. NIe to, że w ogóle nie działa - ale wyjątkowo zachwycony nie jestem, za jakiś czas zmienię. Na plus- był bardzo tani i duża wygoda obsługi jednego panelu zamiast 10 kamer każda osobno Smile

| projekty | produkcja laserem | telekomuniakcja / IT | | Lasciate ogne speranza, voi ch’intrate.
2017-03-24 09:26 PM
quebec Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 749
Reputacja: 100
Nad rejestratorem się właśnie zastanawiam. Na oku mam między innymi BCS-NVR04015, chociaż myślę też nad jakimiś chińczykami, ale trochę się obawiam - nie chciałbym żeby właśnie były z nim potem problemy, więc chyba lepiej wydać te 200/300zł więcej i mieć spokój.

Informatyka | Elektronika | Telekomunikacja | Krótkofalarstwo | Pierwsza pomoc | Żeglarstwo
[Obrazek: sygnatura_dar-2017.gif]
2017-03-25 09:14 PM
Larfen Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 18
Reputacja: 0
BCS to jest chińczyk (Dahua). Ze swojej strony polecić mogę sprzęt HikVision, no i wspomniana Dahue. Odradzam BCS z serii point - to już inny chińczyk, mocno awaryjne.
2017-03-27 09:32 PM
borekpriv Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 277
Reputacja: 55
Przeglądając ali trafiłem na taką kamerę ip , ma wifi , rj45 , serwer www, sterowanie w poziomie i pionie , dwukierunkowa komunikacja za 30 $ , co przy dzisiejszym kursie $ wychodzi 114 zł , jest to wersja budżetowa , ale niech osądzą ci co wiedzą coś na ten temat https://pl.aliexpress.com/item/ESYPOP-C7...70355.html

A gdzie w Hymnie Narodowym jest mowa o przemyśle energetycznym?
Odpowiedź: ..... pod twoim przewodem...

[Obrazek: sygnatura_dar-2016.gif]
2017-05-15 09:22 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów