Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ile jest warte ....
Autor Wiadomość
Seeker Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 88
Reputacja: 10
RE: Ile jest warte ....
Można by sprawdzić jeszcze coś takiego: http://www.unitedcutlery.com/ProductDeta...860&cat=M4
Chociaż nie mam pojęcia czy płacimy tylko za "firmę", a stal to ta sama co w tych za kilka złotych. Tak znalazłem na necie więc wklejam. W Polsce można znaleźć w popularnych sklepach internetowych ze szpejem za coś około 33 zł.

Jak napisał scand, może to i liche jest, ale nie kosztuje majątku a może się przydać przy braku innej opcji i nie zajmuje dużo miejsca.

Bartek | kujawsko-pomorskie | Krav Maga | Trening siłowo-kondycyjny | biegi terenowe | ratownik WOPR |
[Obrazek: sygnatura_dar-2016.gif]
2015-01-09 10:27 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kamil_2 Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 23
Reputacja: 0
Co do tej karty to fajna rzecz tylko odradzam do noszenia przy kluczach ;/ paluchy pocięte ;/ Ja Swoją z allegro za 3zł troszke stuningowałem ;P Podostrzyłem co można było , skalibrowałem elementy do odkręcania śrub, całość zahartowałem i potem wyniklowałem. Po takich zabiegach jest duuzo wytrzymalsze Wink
2015-03-10 10:15 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
RedBaron Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 49
Reputacja: 8
Prawdziwa wartość tooo... 2,97zł nie licząc wysyłki.
Aukcja: http://allegro.pl/karta-survival-multito...17147.html
WPS: http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=6334275

Wbrew pozorom bardzo użyteczne narzędzie, gdy nie nosi się ze sobą zestawu śrubokrętów itp.
Używałem do:
- rozkręcania komputera u dziewczyny
- rozkręcenia kosiarki, chociaż forma karty czasem przeszkadzała
- otwierania butelek
- piłowania gałęzi za grubych do złamania rękoma (a czasem po prostu z nudów, aby nie robić na działce Big Grin )
- dziewczyna używała jako zamiennika nożyczek przy cięciu kartek. Ten kawałek naostrzonej blaszki jest NAWET ostry (w stosunku do oczekiwań).

A przy tym wszystkim - 0 zagięć, jedynie co to "nóż" już nie jest tak ostry jak na początku.
Według mnie za te cenę ciężko znaleźć coś bardziej uniwersalnego a jednocześnie małego. Kto dziś nie nosi ze sobą portfela? Big Grin

Edit B. poprawa linków.

Wybacz Bou, niedoczytałem regulaminu..
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-05-19 08:44 PM przez RedBaron.)
2015-05-18 11:14 PM
Masełko Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 640
Reputacja: 17
Mam w portfelu od miesiąca, a dostałem jako gratis na szkoleniu. Wyznając zasadę "Na bezrybiu i rak ryba" może i to g*wienko czasem się przydać.

LB Mechanika samochodowa i maszyn|pospawam sprzęt do destylacji|elektryka
2015-05-19 06:36 AM
djans Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 73
Reputacja: -6
Przy logicznym założeniu, że raczej prędzej stracimy portfel, niż klucze (rabunek), to zamiast podobnej karty o znikomej przydatności lepiej mieć najmniejszy brelokowy multitul.
2015-09-06 11:44 AM
RedBaron Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 49
Reputacja: 8
(2015-09-06 11:44 AM)djans napisał(a):  Przy logicznym założeniu, że raczej prędzej stracimy portfel, niż klucze (rabunek), to zamiast podobnej karty o znikomej przydatności lepiej mieć najmniejszy brelokowy multitul.

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie w rodzinie klucze do mieszkania gubiły się wiele razy, klucza do działki zapominało się niezliczoną ilosć razy, natomiast portfela nikt jakimś trafem nie zapomniał. Nigdy nie wiadomo kiedy przyjdzie godzina w której będziesz potrzebował narzędzi, nie musi być to post-apo. Portfel noszę ze sobą wszędzie i zawsze, chociażby dlatego że mam tam dokumenty (a jak wiadomo różne przypadki chodzą po ludziach), więc logiczne wydaje się wsadzić coś takiego do portfela, gdzie będzie sobie leżało zapomniane aż do momentu kiedy będzie potrzebne. Bardziej niż do kluczy Wink W sytuacji katastrofy, myślę że po ewakuacji w jakieś miejsce czy to wybrane przez Ciebie czy wojsko/władze (zależy jak się sytuacja potoczy) masz większą szansę nadal posiadać przy sobie portfel z dokumentami i być może zdjęciami bliskich niż klucze od domu/samochodu/działki.
A co do 'najmniejszego brelokowego multitool'a ' posiadałem taki, właśnie przypięty do kluczy. Zgubiłem w którąś zimę, po prostu łańcuszek którym był przypięty się oderwał a multi przepadł. Cóż, mała strata, nigdy go nie użyłem. Raczej tani 'gadżecik' niż coś użytecznego, ze względu na swoje rozmiary.

Edit:
Poniżej zdjęcie porównawcze karty i drugiego microtoola którgo dostałem od kogoś kiedyśtam.

Załączone pliki Miniatury

(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-10-19 01:44 PM przez RedBaron.)
2015-10-19 01:19 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów