Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 3 Głosów - 3.67 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gringo w Valencji ;)
Autor Wiadomość
emir Offline
"Irlandczyk"

Liczba postów: 1,620
Reputacja: 91
RE: Gringo w Valencji ;)
(2015-04-11 03:45 PM)honda104 napisał(a):  Co do działek i domków w ekozadupiach typu Serpelice, to dziękuje wole postać.
Pudło Smile to nie tam - widziałem kiedyś Serpelice i tam jest kurort na kurorcie - basen na basenie, jadłodajnia na jadłodajni. Mój teren jest po drugiej stronie rzeki i tam jest zdecydowanie spokojniej i bezpieczniej. Ale tobie nie proponuję, raczej wrzuciłem jako potwierdzenie że jadąc poza Polskę z czasem przestaje się widzieć sens utrzymywania "drugiej bazy".

| projekty | produkcja laserem | telekomuniakcja / IT | | Lasciate ogne speranza, voi ch’intrate.
2015-04-11 07:35 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
honda104 Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 600
Reputacja: 72
(2015-04-11 07:22 PM)Masełko napisał(a):  Umiesz Waćpan człowieka zaskoczyć Smile ,a myślałem że sąsiadami zostaniemy a tu sporo miedz będzie do Ciebie. Przynajmniej będziesz miał gdzie poćwiczyć strzelanie do dzikich zwierząt z łuku.
Sąsiadami będziemy spokojnie przez rok, jeszcze nie będziesz mógł się doczekać kiedy sobie pojadę i skończę Ci (.) zawracać Wink Pod koniec roku na jakiś miesiąc się wybieram i jeszcze wrócę na jakieś pół roku do PL i dopiero po tym czasie będę mógł myśleć o wyjeździe na stałe.
Do polowania kupiłem sobie SWD Tongue

(2015-04-11 07:35 PM)emir napisał(a):  
(2015-04-11 03:45 PM)honda104 napisał(a):  Co do działek i domków w ekozadupiach typu Serpelice, to dziękuje wole postać.
Pudło Smile to nie tam - widziałem kiedyś Serpelice i tam jest kurort na kurorcie - basen na basenie, jadłodajnia na jadłodajni. Mój teren jest po drugiej stronie rzeki i tam jest zdecydowanie spokojniej i bezpieczniej. Ale tobie nie proponuję, raczej wrzuciłem jako potwierdzenie że jadąc poza Polskę z czasem przestaje się widzieć sens utrzymywania "drugiej bazy".

Spoko, tam są naprawdę bardzo fajne okolice, nie licząc Serpelic, czasami tam jeżdżę jakieś fotki popstrykać, mój kumpel wydał cały album i kilka filmów przyrodniczych nakręcił np. "Podlaski przełom Bugu"

Paweł | Lubelskie/x | Fotografia | Strzelectwo | Mechanika | Wspinaczka/Alpinistyka | Lotnictwo | Radiokomunikacja | Survival | Myślistwo | Motocykle | Samochody ciężarowe | Astronomia | Nawigacja | Żeglarstwo | Wojsko |
[Obrazek: sygnatura_dar-2015.gif]
2015-04-12 06:29 AM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,032
Reputacja: 241
Honda ale internet mam nadzieję że tam będziesz miał, żeby kolegom czasami jakieś zdjęcia podesłać? Wink

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2015-04-13 01:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
honda104 Offline
Dużo pisze

Kontakt na razie mam przez telefon satelitarny, albo przez radio amatorskie.
Nie ma tam zasięgu, w planie jest jakiś wzmacniacz GSM z dobrą anteną kierunkową, ale czy wystarczy na w miarę szybką transmisje danych, nie wiem.

Fotki na pewno będą jak dopadnę się do szybszego internetu Smile

Paweł | Lubelskie/x | Fotografia | Strzelectwo | Mechanika | Wspinaczka/Alpinistyka | Lotnictwo | Radiokomunikacja | Survival | Myślistwo | Motocykle | Samochody ciężarowe | Astronomia | Nawigacja | Żeglarstwo | Wojsko |
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-04-13 02:29 PM przez honda104.)
2015-04-13 02:18 PM
amba Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 71
Reputacja: 6
Może internet satelitarny, np. http://www.tooway.pl/ Nie wiem jak jest z dostępnością na tamtej półkuli, ale pewnie jakiś dostawca jest, np. http://www.syntelix.net/en/services/tooway-pro-business tylko tanie toto nie jest.

Miłośnik wszystkiego co jest praktyczne, przemyślane i ergonomiczne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2015-04-13 04:35 PM przez amba.)
2015-04-13 04:28 PM
honda104 Offline
Dużo pisze

No wiem, już móżdżyłem nad tym, myślę że wzmacniacz GSM załatwi sprawę, a w razie czego wystarczy mi to co mam, do wysyłania poczty styknie.

2015-04-13 04:58 PM
emir Offline
"Irlandczyk"

Liczba postów: 1,620
Reputacja: 91
Honda, może zainteresuje cię to ogłoszenie - second hand antena i router satelitarny (dwukierunkowy w odróżnieniu od wielu "pseudo-satelitarnych" bez kanału zwrotnego. Nie wiem, czy podpasuje model - ale zawsze jest coś do poczytania na temat. Mieszkam ze 70 km od niego, ewentualnie jeżeli nie pilne jest szansa zobaczyć.
http://www.adverts.ie/satellite/satellit...re/7488698

| projekty | produkcja laserem | telekomuniakcja / IT | | Lasciate ogne speranza, voi ch’intrate.
2015-04-13 05:28 PM
honda104 Offline
Dużo pisze

Dzięki Emir, ale internet to najmniejszy problem, ten temat może spokojnie poczekać rok Wink

Na razie organizuje zasilanie, w palnie zakup 3 agregatów, jeden na benzynę 1f 120/230 V 5 kW, drugi NO 3f 20 kW i trzeci NO 3f 200-300 kW. Dodatkowo chcę mieć panele solarne 14kWp z inwerterem 3f 10kW i generator wiatrowy 2kW.

2015-04-13 06:11 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,032
Reputacja: 241
Takie plany i Ty mi tu piszesz że nie chcesz prowadzić relacji. Honda zlituj się. Przecież to miód na oczy.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2015-04-13 07:32 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pozyskiwacz Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 1,102
Reputacja: 138
200-300 kW ? Jakąś produkcje na miejscu planujesz ? Bo dla gospodarstwa to sporo za dużo.

Wojtek.Beskid Niski/rolnictwo-ogrodnictwo-konie/mechanika-ślusarstwo-kowalstwo/laminaty/stare narzędzia rolnicze/ciągniki rolnicze SAM/samochody terenowe/motocykle/ciężarówki.
2015-04-13 07:53 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów