Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybrać wiatrowkę Ram-Air czy sprężynową?
Autor Wiadomość
geek_on Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 374
Reputacja: 17
RE: Wybrać wiatrowkę Ram-Air czy sprężynową?
(2021-06-08 02:12 PM)Tyler_Durden napisał(a):  Jest na YT film, jak ktoś strzela do wiewiórek z różnych kalibrów i ten większy jest bardziej humanitarny
Nie dziwota, bo przy większej masie śrutu masz większą bezwładność.

Zerknij na ofertę Diany (szwabskie) lub Weihrauch (też szwabskie). Mama szczególnie słabość do tych drugich. Mają coś i w 5,5mm, i w gasram. Mają i łamane lufy, i dolne naciągi. Osobiście preferuję lamańce, bo mają tylko jedną uszczelkę, ale jak kto woli. Boczny i dolny naciąg umożliwia montowanie większej optyki, ale zwiększasz tym masę całości. Osobiście bardzo podoba mi się HW-97k (ze stałolufowych), ale, jeśli chcesz mieć też możliwość otwartych, bierz HW-77, bo tutaj różnica jest kosmetyczna (HW97 jest tylko na lunetę, poza tym to taki sam karabinek). O wkładaniu mocniejszych sprężyn do wiatrówek znajdziesz mnóstwo informacji w Sieci.

Co do Hatasnów, to kiedyś miałem jednego i od tamtego czasu jestem nieco zrażony, ale podobno od jakiegoś czasu mocno się poprawiły. Nie wiem, nie strzelałem z nowszych, więc nie potwierdzę ani nie zaprzeczę.

[Obrazek: sygnatura_dar-2020.png]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: Wczoraj 02:50 PM przez geek_on.)
Wczoraj 02:49 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz