Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 2 Głosów - 3 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielofunkcyjne Narzędzie Turystyczne (z Biedronki) - Dyskusja
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,025
Reputacja: 240
Wielofunkcyjne Narzędzie Turystyczne (z Biedronki) - Dyskusja
[Obrazek: panel_portal_exit-750x422.jpg]

Przygotowałem dla Was przegląd Wielofunkcyjnego Narzędzia Turystycznego, które pojawiło się na półkach sklepowych sieci Biedronki.
W przygotowaniu jeszcze dwa materiały, będą dotyczyły zestawu narzędzi. Zapraszam do oglądnięcia.

Pełny materiał na naszym portalu:
http://boungler.pl/2016/07/14/wielofunkc...inspekcja/

W większym skrócie: jestem nieco rozczarowany. Zastanawiam się również jak wypadną pozostałe kupione przeze mnie zestawy. Tak jak wspomniałem w filmie - multiszlifierka, którą prezentowałem wam prawie 3 lata temu sprawuje się bardzo ładnie, a przyznam że jej specjalnie nie oszczędzam.

Z takim nastawieniem sięgnąłem po kolejne narzędzia w tej sieci sklepów. Noże sprzedawane są w blistrach w cenie około 40 zł i wyglądają bardzo ciekawie. Szczególnie że zestaw został tak zaprojektowany aby poszczególne ostrza można było wymieniać. Niestety końcówki mają tak duży luz że trudno nimi pracować precyzyjnie.

Moim zdaniem przeznaczenie chyba na grila, choć i tutaj ostrożnie bo krojenie cebuli może zakończyć się zjazdem ostrza na palce.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2016-07-14 08:10 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
blackrat Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 5
Reputacja: 0
RE: Wielofunkcyjne Narzędzie Turystyczne (z Biedronki) - Dyskusja
Hmm, sprawdzanie ostrości ostrza placem a kilka sekund później spojrzenie na tenże, czyżby przecięcie? Musiałem się przyczepić, bo na takim portalu nie powinno być takich baboli.
2016-07-14 05:26 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gajowy Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 953
Reputacja: 68
Oglądałem ten zestaw, ale nie wzbudził mojego zaufania.
Mam saperkę z wymiennymi końcówkami, też nie jest to zbyt solidne.

Forum nie służy do promowania swoich poglądów politycznych oraz religijnych!
[Obrazek: sygnatura_dar-2019.png]
2016-07-14 05:55 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

(2016-07-14 05:26 PM)blackrat napisał(a):  Hmm, sprawdzanie ostrości ostrza placem a kilka sekund później spojrzenie na tenże, czyżby przecięcie? Musiałem się przyczepić, bo na takim portalu nie powinno być takich baboli.

Nie oceniam żadnej ostrości, to jest unboxing a nie test.
To co zauważyłem na palcu to nie przecięcie ale opiłki wylatujące z piły.

[Obrazek: 09.jpg]

Producent jej nawet nie oczyścił i po otwarciu porozsypywały się po stole.
Za szybko oceniasz kolego.

(2016-07-14 05:55 PM)gajowy napisał(a):  Oglądałem ten zestaw, ale nie wzbudził mojego zaufania.
Mam saperkę z wymiennymi końcówkami, też nie jest to zbyt solidne.

Pewnie dlatego że wymyślenie dobrego systemu utrzymującego na miejscu końcówki jest poza zasięgiem twórców takich rozwiązań.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2016-07-14 08:23 PM przez Boungler.)
2016-07-14 08:09 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pozyskiwacz Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 1,094
Reputacja: 136
Przy niewielkich nożach się dyskutuje czy wystarczy trzpień przez rękojeść, zakuty z tyłu, czy musi być full tang. Więc nie ma się co spodziewać żeby rozłączne połączenie, wchodzące w siebie na 2 czy 3 cm było wystarczająco mocne.
Moim zdaniem te zabawki mogą być wręcz niebezpieczne, można się poranić jak taki zatrzask puści.

Wojtek.Beskid Niski/rolnictwo-ogrodnictwo-konie/mechanika-ślusarstwo-kowalstwo/laminaty/stare narzędzia rolnicze/ciągniki rolnicze SAM/samochody terenowe/motocykle/ciężarówki.
2016-07-15 05:46 AM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Tu Pozyskiwacz chodzi o to że nie ma najmniejszego problemu aby to gniazdo zrobić inaczej. Na co dzień zajmuję się między innymi projektowaniem takich mechanizmów. I nie widzę w tym większego problemu. Tak samo w kwestii zapinania końcówek na 1 klik gdy gniazdo jest wolne.
Cena 40 zł nie zobowiązuje. Market pewnie dostaje to po 20 albo i taniej więc pytanie na czym zarabia producent? Nie można oczekiwać zbyt wiele, jednak jak Ci goni ostrze tak jak pokazałem na filmie można sobie taki nożyk darować - obojętnie ile będzie kosztował.

2016-07-15 07:04 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny