Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 1 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czy ktoś posiada te radia - UV-5R, UV-B5, UV-B6?
Autor Wiadomość
geek_on Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 37
Reputacja: 2
RE: Czy ktoś posiada te radia - UV-5R, UV-B5, UV-B6?
(2017-06-17 02:32 PM)janeksp6 napisał(a):  Zainstaluj =====link=====
Edit B. Nie linkuj Janek nie linkuj. Wiem że chciałeś dobrze ale wyszło jak zawsze. Nowi użytkownicy nie mogą jeszcze linkować.
Miłego Wink
Wpisz, proszę, jeśli nie wolno nam linków, co wpisać w google, żeby wyrzuciło odpowiedni wynik Smile

[Obrazek: sygnatura_dar-2019.png]
2019-01-23 05:45 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,025
Reputacja: 240
Nie w tym rzecz, że nie można. Tutaj chodzi o to że kiedyś rozmawialiśmy na ten temat (wątku trzeba poszukać) i był problem ze spamem. Pojawiają się nowi użytkownicy i ładują linki do sklepów, które im za to płacą.
Więc jest próg. Jeżeli ktoś chce linkować, trzeba najpierw udowodnić, że działa się na "dobro tego forum". Do tego potrzebna jest i odpowiednia ilość napisanych postów i reputacja przyznana przez osoby, które mają to już za sobą. Działa to sprawiedliwie dla Wszystkich i bez wyjątków. Taka sytuacja.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2019-01-23 07:34 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
geek_on Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 37
Reputacja: 2
(2019-01-23 07:34 PM)Boungler napisał(a):  Nie w tym rzecz, że nie można.
Pozwoliłem sobie ciachnąć.
Rozumiem, Boungler, tę weryfikację i ograniczenie. Popieram je całkowicie. Prawdopodobnie sam, na Twoim miejscu, zrobiłbym to samo lub co najmniej coś podobnego.
Dlatego też podałem alternatywne rozwiązanie, takie, które nie obciąża forum spamerstwem, a jednocześnie da forumowiczom informację na temat źródła: będzie wiadomo, czy to link do sklepu, rzetelnego źródła informacji lub jakiejś niesprawdzonej strony.

[Obrazek: sygnatura_dar-2019.png]
2019-01-24 05:14 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny