Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wsparcie Projektu Boungler - 2017
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,012
Reputacja: 240
Wsparcie Projektu Boungler - 2017
Przygotowałem inny plan wsparcia PB. Rozdzieliłem go na progi i gratyfikacje i systematykę. Oznacza to nic innego jak nagradzanie osób, które będą przyczyniały się do rozwoju tego miejsca i pozostawienie standardowego dostępu dla osób, które pojawiają się tutaj jedynie, aby coś poczytać, pobrać pliki lub udostępnić na swoim blogu gotową zawartość.

Uważam to za bardzo sprawiedliwe i jednocześnie motywujące.
Wsparcie zostało podzielone na jednorazowe i przekazywane comiesięcznie.
Zrezygnowałem ze zbierania środków przez Patronite i zgodnie z Waszymi sugestiami można je przekazywać bezpośrednio na konto, anonimowo przez pocztę lub przez system paypal.
  • (Segment A) To osoby, które nie chcą wspierać w ogóle Projektu. Ta grupa pozostanie z ogólnym dostępem do wszelkich aktualnie istniejących materiałów bez żadnych zmian.
  • (Segment B) To osoby, które będą chciały wspierać Projekt co roku i za to będą odpowiednio nagradzane. Środki z takiej jednorazowej wpłaty pochłoną praktycznie koszty utrzymania całego PB. Zakładam że i tak trzeba będzie dokładać, ale tym zajmę się później.
  • (Segment C) To osoby, które będą chciały wspierać PB co miesiąc - poza gratyfikacjami z segmentu B otrzymają specjalne konto klasy "Premium". To dzięki nim będzie możliwy rozwój warsztatu i produkcja nowych publikacji bardzo istotnych dla PB. Wspomniane publikacje, będą dostępne dla wszystkich, a osoby z segmentu C otrzymają specjalny rozszerzony dostęp do nagrań i extra materiałów, klasy "Premium".
    Ponadto osoby z kontem "Premium" będą miały dostęp do specjalnej grupy forum "Boungler Exclusive" - szczegóły znajdziecie w linku poniżej.

Nie zapomniałem również o użytkownikach, którzy wpłynęli na PB przez tworzenie wielu wartościowych wątków nagradzanych przez moderatorów punktami reputacji. Osoby, które najbardziej przyłożyły się do wpompowanych treści otrzymają po najbliższej weryfikacji konto klasy "Premium".

Myślę, że jest to uczciwa propozycja i nie ma tutaj złych rozwiązań. Mam nadzieję, że przyczyni się do zmian na lepsze - a czy miałem rację okaże się pewnie za jakiś czas.

Teraz najważniejsze, na co pewnie czekacie - czyli informacje o progach i gratyfikacjach.

Tutaj znajduje się strona z pełnym info oraz sposobami przekazywania środków dla zainteresowanych.

http://boungler.pl/wsparcie-projektu-boungler/

Wątek jest otwarty, więc jeżeli macie jakieś uwagi lub pytania to chętnie ich wysłucham lub na nie odpowiem.

B.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-06-02 05:24 PM przez Boungler.)
2017-06-02 04:54 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny