Boungler Alienator - Serwis Informacyjny Boungler YouTube

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobić własną rację żywnościową? - [Dyskusja]
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 2,990
Reputacja: 240
Jak zrobić własną rację żywnościową? - [Dyskusja]

Przygotowałem materiał do działu Boungler Techlab, w którym chciałem pokazać jak przygotowuję własne racje żywnościowe. Racje które u mnie są montowane na minimum dwa lata+

Jeżeli jeszcze nie oglądaliście to zapraszam na najnowszy odcinek.

Podobnie jak wiele osób, tutaj na forum - te sklepowe racje zawsze były rozpruwane, aby wywalić to co się najczęściej dubluje. W pewnym momencie przestałem je kupować i składam po swojemu. Dokładnie z tego co mi smakuje.
Zatem w środku jest tylko takie zestawienie, które zostanie pochłonięte w 100%.
Problemem są puszki dania głównego, dlatego że w chwili obecnej na rynku nie doszukałem się typowych dań takich jak kurczak w ryżu czy fasolka po bretońsku. Te co znalazłem u mnie w lokalnych sklepach są w zwykłych słoikach. Jak macie jakieś namiary to proszę pisać poniżej - chętnie kupię.

Gdyby C-Borg zaczął produkować swoje obiady w zwykłych metalowych puszkach po przyzwoitej cenie - to na pewno byłbym ich stałym klientem. Te obiady są na prawdę smaczne, wszystko byłoby dobrze gdyby tylko nie ta kosmiczna waga kociołka i cena puszki.

Nie da się pominąć, że w materiale pojawia się nowy typ folii, której używam do pakowania racji. Jest to folia moletowana i w zgrzewarkach listwowych pracuje fantastycznie. Powietrze odciągane jest z każdego zakamarka. O ile przy pakowaniu puszek w gładkiej folii nie ma większego problemu - zawsze pojawiał się gdy pakowałem np wędlinę na dłuższy wyjazd. Tutaj problem prysł. Więc ta folia nadaje się nie tylko do racji żywnościowych ale również do normalnego codziennego użytku.

Dla osób, które oglądają mój kanał na YT przygotowałem gratisy i będzie można otrzymać taką folię dla siebie. Zasady podałem w materiale, więc kto chce odsyłam natychmiast na mój kanał, bo jest dostępnych dosłownie kilka sztuk.

Dla użytkowników kont Premium, przygotowałem osobny zestaw.
Jest już dostępny w [strefie.Premium].

Małymi kroczkami powstaje Sklep Bounglera i na razie nie ma tam za wiele towaru, ale niewątpliwie będę chciał ściągnąć tą folię do stałej oferty bo jest na prawdę dobra i sprawdziła się. Gdyby ktoś chciał kupić, to na razie wrzuciłem swój domowy zapas dostępny [tutaj]

Ponieważ tych materiałów do różnych recenzji mam sporo w przygotowaniu - pomyślałem, że te które będą doskonale zdawały egzamin będę oznaczał znaczkiem Boungler.Pro. Jeżeli ktoś polega na przeprowadzonych przeze mnie testach takie oznaczenie może będzie pomocne.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2017-06-15 10:33 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
sebastianekkk Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 52
Reputacja: 0
RE: Jak zrobić własną rację żywnościową? - [Dyskusja]
W tym tygodniu widziałem w Intermarche kurczaka z ryżem i fasolkę po bretońsku marki "męska rzecz" bodajże, dosyć duże te puchy były, dla dwóch osób by wystarczylo jeśli nie są zbyt wodniste
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-06-15 04:52 PM przez sebastianekkk.)
2017-06-15 12:37 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LARPAK Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 1,954
Reputacja: 188
W zeszłym roku nabyłem w Tesco makaron z mięsem w okrągłej puszcze, fasolka lub coś podobnego też było.
Niestety nie mogę znaleźć żadnych fotek, a teraz muszę wyjść.

Może coś namierzę. Po postach też nie widzę, a wiem, że to opisywałem.
2017-06-15 01:05 PM
Masełko Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 558
Reputacja: 15
Bardzo fajny i ciekawy materiał. Na aledrogo dom/delikatesy/dania gotowe są różne gotowe dania pakowane w tacki aluminiowe jak i puszki w cenie ok 5-8 zł zdaje się z niemieckich marketów. Kwestia tylko sprawdzenia pod kątem terminów ważności i walorów smakowych.

LB Mechanika samochodowa i maszyn|pospawam sprzęt do destylacji|elektryka
[Obrazek: sygnatura_dar-2017.gif]
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2017-06-17 12:54 PM przez Masełko.)
2017-06-17 12:05 PM
sebastianekkk Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 52
Reputacja: 0
Te dania na tackach z allegro ("Buss Freizeitmacher") wychodzą lepiej pod względem kaloryczności z daniami arpolu ale cenowo jest lepiej w arpolu bo aż 100 gram więcej dostajesz.
2017-06-17 01:17 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz