Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SURVIVAL FORCE EXPO 2018 - Poznań
Autor Wiadomość
ExtremeTeam Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 532
Reputacja: 41
SURVIVAL FORCE EXPO

9-11.02.2018

Rok 2018 na zawsze zapisze się w kalendarzu Międzynarodowych Targów Poznańskich jako data rozpoczęcia corocznego cyklu pierwszych w Polsce profesjonalnych targów survivalu. Już 9-11 lutego, w towarzystwie bloku aż 4 doskonale znanych wydarzeń dla miłośników aktywnej turystyki i outdoorowych pasji, wystartuje I EDYCJA TARGÓW SURVIVAL FORCE EXPO.

Survival zielony, militarny, miejski

Fani airsoftu, bushcrafterzy, członkowie grup rekonstrukcji wojskowej, trenerzy taktyki zielonej, miłośnicy hikingu i trekingu, knife makerzy, entuzjaści militariów. Wszystkich łączy sztuka przetrwania. Dlatego na naszych targach główną tematyką będzie survival. Zwiedzający znajdą tu najlepsze wyposażenie od liderów rynku, poszerzą wiedzę o nowe tajniki, trendy i zagadnienia z tej dziedziny oraz poznają niezwykłych ludzi wśród 40-tysięcznej publiki bloku Targów 5 Pasji.

Targi 5 Pasji

1 bilet na sobotę lub niedzielę upoważnia do wejścia na całe Targi 5 Pasji. Prócz doskonałego wydarzenia dla fanów survivalu, militariów i outdooru czekają na zwiedzających 4 bloki tematyczne pełne wrażeń i atrakcji: Targi Myślistwa i Strzelectwa KNIEJE, Targi Wędkarskie "Rybomania", Targi Sprzętu Pływającego i Sportów Wodnych "Boatex" i Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour Salon". W 2017 roku wszystkie te imprezy odwiedziło niemal 43 tys. miłośników aktywności w terenie i ponad 400 wystawców, a tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie!

Piątek Biznes VIP Day na targach Survival Force Expo

Każdy przedstawiciel branży survivalu, militariów, kniefe makingu i outdooru może otrzymać bezpłatne zaproszenie na dzień biznesowy Targów Wyposażenia Survivalowego i Militarnego, który odbywa się 9 lutego 2018. Wystarczy zarejestrować swoją firmę na http://www.mtp24.pl w trakcie otwarcia akredytacji. Hobbyści także mogą podpatrzeć branżę i profesjonalistów zza kulis biznesu, kupując prestiżowy bilet Biznes VIP Day. Dla firm jest to doskonała szansa na nawiązanie wartościowych relacji i kontaktów z najważniejszymi firmami na rynku. Pasjonaci natomiast docenią komfort zwiedzania i możliwość poznania profesjonalne strony ich zainteresowań.

Źródło:
http://www.survivalforce.pl/pl/o_targach/

Załączone pliki
.jpg  baner-o-targach-sfe.jpg (Rozmiar: 74.37 KB / Pobrań: 187)

"Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać..."
[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]
2017-12-31 09:37 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Antoś Jones Offline
Więcej czyta niż pisze
Premium

Liczba postów: 421
Reputacja: 59
Hmm. Dokładam wszelkich starań aby tam być. Może uda się spotkać z kilkoma bounglerami?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

bodim.com.pl Filtry węglowe, filtracja przeciwpyłowa. Książki- bibliofilstwo
2017-12-31 09:57 AM
ExtremeTeam Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 532
Reputacja: 41
RE: SURVIVAL FORCE EXPO 2018 - Poznań
Ja będę w piątek, dostałem bezpłatny bilet branżowy na ten dzień.

"Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać..."
2018-01-04 08:14 PM
Maruc Offline
Maruc
Premium

Liczba postów: 16
Reputacja: 1
był może ktoś w piątek? jakaś opinia ,recenzja ,ja mam nadzieje pojawić się tam w niedziele.
2018-02-09 11:29 PM
papuas Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 197
Reputacja: 9
pelno grubiutkich bushcraftowcow w drogich moro... lipa... myslalem ze wiecej dobrego bedzie... fajne tylko kilkaa stoisk...

w zasadzie wychodzi na to ze kupujemy wszystko z neta... doslownie wirtualny las za chwile... po co prawdziwy... moj siedmiolatek wiecej wie o lesie niz ci grubiutcy bushcraftowcy... ktorych tata jest przy okazji mysliwym (Knieje)
kurtka do lasu 1799 zł
// ja pierdziu...
ja kupuje w szmatku i mi to nie przeszkadza... az mnie odtracilo dzisiaj w Poznaniu... na tych niektorych ludzi...

gdzie podstawy...

nafajnieszy zarcik.. kurs survivlowy a zapalki rozdaja Wink fajny pomysl
2018-02-10 10:35 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,011
Reputacja: 240
@papuas, byłem już na kilku z nich chcąc zrobić jakąś relację z imprezy i nie ma czego pokazać. Ze 2 firmy szkoleniowe - ale to firmy, masa sklepów (w sumie to targi więc głównie sklepy). Brak systemów zabezpieczających, gotowych rozwiązań na wyposażenie domowego bunkra, itp... ten dział w PL jest bardzo wąski i powinni uderzyć również w branże typowe pod Bounglera. Targi omijają większość istotnych tematów.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-02-11 10:07 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
kohoshi Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 12
Reputacja: 1
potwierdzam że to jest impreza przeznaczona dla tzw. laików i szerokich rzesz publiczności, ewentualnie dla ludzi z grubymi sakiewkami chcącymi pobawić się w survival który polega na tym, jak kolega wyżej zauważył, że wyczynem jest rozpalić ogień zapałkami Wink

v. | wlkp | finanse | analiza | filozofia wschodu | sztuki walki | taktyka | survival | historia | slow life | < dum pugnas victor es >
2018-02-12 10:22 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny