Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,000
Reputacja: 240
Alienator
W chwili obecnej ze względu na cięcia, zawiesiłem działanie forum alienatora i wygląda na to, że są bardzo małe szanse abym je w najbliższym czasie wskrzesił. Wiem że rozdział tematyczny boungler.pl i alienator.pl to niebo a ziemia - jednak w obecnej sytuacji, aby nie stracić tego co udało się do tej pory tam wypracować myślę o przeniesieniu tych postów ponownie tutaj.

Wiem... wiem... niektórym to przeszkadza, no ale też nie można tego od tak zaprzepaścić.

Chcę zrobić tak, że cała zawartość tamtego forum będzie tutaj normalnie niewidoczna i dostęp do niej będą miały tylko te osoby, które tego chcą (wystarczy to zgłosić a ja włączę widoczność dla każdego konta z osobna) Proszę teraz do mnie nie pisać w tej sprawie - dam znać kiedy. Dla innych posty i całe działy będą niewidoczne i nie będą raziły oka. Myślę że takie rozwiązanie będzie bardzo ok i pozwoli zoptymalizować wydatki na 2 różne serwisy internetowe.

Podaję do wiadomości i ewentualnej dyskusji.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-02-13 08:02 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ChollaYi Offline
21st Century Schizoid Man
Super Moderators

Liczba postów: 1,021
Reputacja: 82
RE: Alienator
Najfajniej byłoby, gdyby każdy mógł sobie sam włączyć/wyłączyć Alienatora ale nie wiem czy to możliwe.
Przy podejściu, że każdy ma domyślnie wyłączonego Alienatora, to istnieje duża szansa, że nowi użytkownicy nigdy się o nim nie dowiedzą (to można niby rozwiązać informacją w mailu powitalnym ale kto czyta maile powitalne Wink ) albo dowiedzą ale nigdy go nie aktywują nie wiedząc to tracą.
Może jednak każdy powinien mieć tę opcję włączoną domyślnie?
Ewentualnie można zrobić ankietę kto chce mieć właczonego Alienatora, a kto nie i na tej podstwie wybrać domyślną opcję.

Michał | Warszawa || CB || Informatyka | Żeglarstwo | Fotografika | Mechanika sam. |
"Nie dowiesz się z gazety kto przeżyje swoją śmierć"

[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]
2018-02-14 03:01 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,000
Reputacja: 240
nie nie nie... żadnych ankiet. Domyślnie nowi użytkownicy będą mieli pełny dostęp do alienatora na tym forum, natomiast aktualni zarejestrowani wystarczy że to zgłoszą to się włączy. Robię tak dlatego, że wiele osób nie chcę nawet widzieć takich tematów, więc szanując się na wzajem - trzeba przeboleć i zwyczajnie zgłosić to wszystko.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-02-14 05:41 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
ChollaYi Offline
21st Century Schizoid Man
Super Moderators

Liczba postów: 1,021
Reputacja: 82
I co się dzieje z Alienatorem?

Michał | Warszawa || CB || Informatyka | Żeglarstwo | Fotografika | Mechanika sam. |
"Nie dowiesz się z gazety kto przeżyje swoją śmierć"

[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]
2018-04-25 08:35 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów