Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
UE wprowadza nowe przepisy dotyczące linkowania
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,010
Reputacja: 240
UE wprowadza nowe przepisy dotyczące linkowania
Czytam sobie właśnie wykop:
https://www.wykop.pl/link/4399061/art11-...ia-wersja/

Zgodnie z tematem, w pierwszej kolejności będę musiał przyjrzeć się jak to zrobią inne serwisy, jednak tutaj na forum jest wiele odnośników do informacji zewnętrznych, które trzeba będzie usunąć. Nie mam pojęcia na razie jak się do tego zabrać i czy w ogóle ten temat ruszać.

Na pewno jedno co ulegnie zmianie to jeżeli dobrze zrozumiałem (i tu mnie ewentualnie poprawcie) nie będzie można zamieszczać absolutnie żadnych linków lub treści zapożyczonych z innych stron. Zatem każdy jeden post pred publikacją będzie musiał być zatwierdzany przez moderatora. Dla mnie tragedia.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-07-04 10:37 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gajowy Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 911
Reputacja: 59
RE: UE wprowadza nowe przepisy dotyczące linkowania
Nas jak u nas, ale np. wykop przecież zniknie?
A facebook, przecież to jedna wielka linkownia?
Chyba ktoś mocno przesadził:/
Ciekawe jak to się ma do zamkniętych forów?

[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]

Forum nie służy do promowania swoich poglądów politycznych oraz religijnych!
2018-07-05 07:43 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Ma się tak samo. TO czy forum jest zamknięte czy otwarto to nadal forum. CAŁKOWITA odpowiedzialność za linki we wpisach przenieśli w ustawie na właściciela. Czyli będę zmuszony w pełni odpowiadać za każdy jeden wpis na forum. Jeżeli do tego mnie zmuszą, to na pewno nie ma żadnej opcji aby wpisy mogły być edytowane przez użytkownika i co najważniejsze całkowicie zarżnie to płynność dyskusji, bo wszystko musi być moderowane przed publikacją. Jak wiecie nie mam możliwości siedzenia 24h i sprawdzania każdej jednej wypowiedzi czy jest ok.

Zobaczymy co się stanie z wykopem. Temat do ścisłej obserwacji.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-07-05 11:38 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gajowy Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 911
Reputacja: 59
A shout?
Jeżeli wpis będzie musiał czekać na moderacje, to shout traci sens:/

[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]

Forum nie służy do promowania swoich poglądów politycznych oraz religijnych!
2018-07-05 02:52 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Wszystko w świetle nowych przepisów traci sens, bo za każdy ruch już odpowiada admin a nie user jak było do tej pory. Więc zastanawiam się jak to będzie.

2018-07-05 04:07 PM
LARPAK Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 2,081
Reputacja: 202
Projekt został odrzucony, ale nie zaniechany bo ma wrócić do "właściwej podkomisji" czyli będą nad tym dalej pracowali.

EDYTA: z takimi informacjami zetknąłem się przed chwilą, ale nie z jakiś super wiarygodnych źródeł.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-07-05 09:07 PM przez LARPAK.)
2018-07-05 09:06 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Tak, potwierdzam. Projekt nie przeszedł w obecnej formie. Będzie poprawiany.

2018-07-05 09:30 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny