Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek zainteresowaniem?
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,009
Reputacja: 240
RE: Spadek zainteresowaniem?
To może i ja się wypowiem, bo czuję się niejako wywołany do tablicy.
Nie ma żadnego spadku aktywności użytkowników. Jest wręcz przeciwnie, aktywność czytających wzrosła. Obecnie dzień w dzień jest średnio 100 osób on line, wcześniej statystycznie było około 80-90. Jakby na to nie patrzeć, w Polsce ilość ludzi zainteresowanych przetrwaniem sytuacji kryzysowych w czasach pokoju - jak najbardziej uzasadniona.

Jednak, obecnie na świecie nic się nie dzieje i nie ma o czym pisać.

Można poruszyć temat wydobycia uwięzionych chłopców z jaskini, lub faktycznie jak poradzić sobie w przypadku podobnej sytuacji jaka była w Borach - ale w temacie trzeba ludzi kompetentnych. Takich, którzy albo to przeżyli, albo brali udział w akcji ratunkowej.
Jak wiecie... tutaj jak mało gdzie - staracie się unikać zbędnego pierd...nia i jeżeli się nie znam to się nie wypowiadam. Dzięki czemu wątki może i są chude ale są również chyba najbardziej konkretne w sieci bo wypleniliśmy ludzi, którzy albo podjudzali, albo robili sobie jaja.

Nowych osób nie ma bo rejestracja jest na razie zablokowana. I będzie do momentu aż skończę pisać nowy regulamin (bo muszę). Będzie znacznie prostszy i bez roztrząsania wszystkich sytuacji na drobne. Zapewniam że będzie mocno in +

Niestety nie pracuję już w domu, musiałem wyjechać za pracą. Utrzymanie forum leży na łopatkach i kwiczy. Tutaj pojawia się okazja aby podziękować wszystkim za pomoc, jednak to nie wiele zmieniło i nadal muszę stawać na głowie. Jednak nie o tym temat.

Podobnie jak już wspomnieliście... główne wątki zostały tutaj bardziej lub mniej rozkminione i na ten moment jest spokój. Wystarczy jednak że coś na świecie się zacznie dziać i serwer zdycha od ilości czytających i pobierających dane i załączniki.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-07-07 10:10 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LARPAK Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 2,065
Reputacja: 199
Nie chodzi mi o czytających, ale o piszących.
Przez ostatnie kilka miesięcy nic się nie działo, ale ruch na forum (piszących) był, a ostatnio praktycznie zamarł...

Tym bardziej, że na forum nie poruszamy tematów odnośnie tego co się dzieje na świecie - od tego był/jest alienator, a tutaj tylko dyskutowaliśmy odnośnie tego jak sobie radzić w takiej sytuacji.
To jest spora różnica.
2018-07-07 10:55 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Alienator był do monitorowania mediów i generalnie tam wrzucaliśmy to co tutaj nie pasowało czyli poza wskazanymi - tematy: polityka i religia. Wszystkie sytuacje kryzysowe, które mają miejsce na świecie są jak najbardziej trafionym tematem tutaj ponieważ można je bezpośrednio analizować pod kątem możliwych do zastosowania rozwiązań. Jeżeli wykraczały poza - leciały na alienatora.

Może jest tak że piszący nie chcą już tutaj pisać, może powstaje jakieś inne miejsce, może większość kluczowych tematów została już poruszona? Nie szukam odpowiedzi na te pytania. Moim celem było postawienie forum w celu wymiany informacji między ludźmi z wielu profesji. To czy chcą tutaj pisać... zostać to przecież jest wyłącznie ich wola.

Normalna kolej rzeczy, którą zaakceptowałem już w momencie tworzenia pierwszych wpisów tutaj na forum.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-07-08 07:56 AM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
gregre Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 193
Reputacja: 29
Według mnie aby ożywiać chwilowo pewne działy potrzebujemy testów i recenzji różnego sprzętu. Aby być skutecznym musiałby to być sprzęt w miarę nowy tzn nowość na rynku. Można by się też pokusić o jakąś listę życzeń sprzętu do przeglądu, może akurat ktoś inny może zrobić reckę, zdjęcia, czy nawet film, ewentualnie poddać info do Bounglera (jeśli znajdzie czas) do ubrania w formatkę.

Dolny Śląsk
2018-07-08 03:30 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Gregre właśnie rzecz w tym, że aby zrobić reckę trzeba się znać na tym o czym się mówi. A jak się człowiek nie zna, lub zna się nie wystarczająco dobrze to cza poświęcić czas aby pewne rzeczy sobie ogarnąć by mieć jakiekolwiek pojęcie o czym się mówi. Smile

2018-07-08 08:19 PM
ExtremeTeam Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 529
Reputacja: 41
A ja się przyznam, że mało piszę, ale dużo czytam...
Mało piszę, bo jestem zawalony służbowo robotą, a czytam w każdej wolnej chwili...

Ale faktycznie odczuwam to, że mniej chyba jest artykułów, czysto w mojej specjalizacji, ale to nic. Jest okazja doczytać i poznać nowe tematy w branży...

"Człowiek walczy, by przetrwać, a nie po to, by się poddać..."
[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]
2018-07-10 03:14 PM
ZPtrzy Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 94
Reputacja: 30
Forum chyba osiągnęło nasycenie. Obserwowałem to samo z gazetkami o nurkowaniu. Pierwsze 10 numerów Płetwonurka, było rozchwytywane. Praktycznie kurs nurkowania w pigułce, i to przy braku innych podręczników. Potem przez chwilę jechali na relacjach, na koniec wegetowali z reklam.
Na bounglerze, wygenerowanie nowego wartościowego wątku to już niestety kasa i czas. Ja mam hopla na punkcie filtrów do wody. Nanofilter który założyłem to koszt 200pln, całe testy potrwają ponad dwa lata, i na podstawie tych testów mogę stworzyć wątek na 4-5 wpisów.
Podejrzewam że ci których konikiem są MRE czy noże, mają podobnie.

Mam też wątpliwości, czy Polska jest dość dużym 'rynkiem zbytu' dla takich treści. Wielka katastrofa trafia się raz na kilkanaście lat, i ludzie po prostu zdążą zapomnieć że trzeba się przygotować.
2018-07-16 08:27 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów