Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spadek zainteresowaniem?
Autor Wiadomość
gajowy Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 924
Reputacja: 60
RE: Spadek zainteresowaniem?
Z wiekiem człowiek się uczy, że nie warto wchodzić niepotrzebne dyskusje i na siłę przekonywać do swoich racji.
Nie ma takiej możliwości, aby "dogodzić" wszystkimWink

Nie tylko na tym form, są bany za łamanie reguł.
Zawsze w dużej grupie będą tacy, co będą chcieli narzucać swoje zasady.
Niektórzy z tych zbanowanych wracają z innymi nickami i z nie łamią już regułWink

Na pewno jako grupa duże straciliśmy, gdy zabrakło Kłusownika (przy Rufusie inaczej mi się wydaje), ale uważam, że nie to zdecydowało o "kryzysie" na forum.
Wystarczy przeanalizować kiedy on wystąpił...
Nazwał bym to "brakiem pewności jutra" i utratą zaufania.

Nie stworzyliśmy też zorganizowanej grupy i nie ma jasnych zasad funkcjonowania forum.
Ktoś kiedyś powiedział przypadkiem o jakiejś "grupie kierowniczej" - nie ma takiej...

Czy wszystko już napisano?
Obserwując serwisy o przetrwaniu, widzę że faktycznie, ilość tematów o nowościach spada.
Ale jest jeszcze o czym pisać, choćby jak udaje nam się teorie konfrontować z praktyką, doskonalić umiejętności czy ulepszać swoje otoczenie...

[Obrazek: sygnatura_dar-2018.gif]

Forum nie służy do promowania swoich poglądów politycznych oraz religijnych!
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2018-09-25 10:59 AM przez gajowy.)
2018-09-25 10:46 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
LARPAK Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 2,092
Reputacja: 203
@michalwro:
Ciesze się, że zmieniłeś CP na NITRO i to m.in. przez obecność na forum.

Czasami jednak trzeba postawić na swoim - patrz chociażby na moje wpisy odnośnie starego hełmu wz. 67 czy wytrzymałości płyt stalowych na ostrzał z broni palnej.

Był tutaj niejaki siko - jego odpowiedzią na tego typu tematy było coś w stylu, że to jest do doopy i on woli kupić nowoczesne hełmy i płyty ceramiczne za pierdyliad monet itd.

Nie sposób dyskutować z kimś takim, ale mija się to z ideą przetrwania.
W ten sposób możnaby zakończyć dyskusję nad niemalże każdym wątkiem na forum.
I jedyne co byśmy mieli to opisy najdroższych rozwiązań.
Ale to nie o to w tym chodzi.

Forum jest nieco ukierunkowane i wyłączone z tematów czysto politycznych, ideologicznych itp. Dzięki czemu skupia się na sytuacjach oraz sprzęcie.
Wiele już przedyskutowaliśmy - chociaż osobiście staram się znaleźć nowe rozwiązania czy informacje uzupełniające do już istniejących wątków.

Oczywiście brak rozmówców nie jest motywujący oraz nie pozwala na skonfrontowanie swojego punktu widzenia z innymi.

Jest wiele tematów, które chciałoby się poruszyć, ale jeżeli przez nie mają nas źle postrzegać i być tym samym na celowniku służb to ja dziękuję mimo, że dyskusja byłaby bardzo ciekawa.

Grup wzajemnej adoracji nie ma tutaj na forum.
Sam nie raz dostałem ostrzeżenie od Boungler'a po wymianie postów z klusownik'iem (od kluski?!), ale jakoś on nie potrafił przestać, a wyleciał z nie pierwszego forum.

Brak zagrożeń to też przyczyna braku ludzi na forum, a o politycznych zagrożeniach nie dyskutujemy.
2018-09-25 11:22 AM
fog Offline
Czyta i pisze

Liczba postów: 50
Reputacja: 3
Ile można się przygotowywać teoretycznie... ;]]] Z drugiej strony forum stanowi nieocenione źródło informacji dla każdego "świeżaka". JEŚLI jednak okaże się, że z różnych względów Admin będzie likwidował serwer proszę dać znać. Nie wolno zaprzepaścić dorobku. Trzeba będzie "mirror" odpalić choćby w trybie offline...

Bogdan - woj. pomorskie | Trójmiasto | SQ2FOG
...quis custodiet ipsos custodes...
2018-09-25 06:21 PM
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,011
Reputacja: 240
W przyszłym tygodniu będę starał się przywrócić rejestrację na forum.
Muszę też zmienić regulamin tzn. po prostu mocno go uprościć bo ten co jest raczej wymaga kapitalnego remontu i jest go za dużo. Zostawię punkty reputacji i ogólny zarys funkcjonowania na forum.
Przeniosę też część art. z głównej strony boungler.pl.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-09-25 08:23 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Kołomir Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 393
Reputacja: 47
Mam taką refleksję że spadek ilości nowych postów wynika z:
-niechęci do brania udziału w publicznej dyskusji
- niechęci do wałkowania przerobionego tematu
- braku czasu związanego z wprowadzaniem planów i pomysłów w życie
- braku umiejętności przyjmowania krytyki (no ale nie bądźmy zbyt surowi bo nie sprzyja jej poziom wypowiedzi)
- niechęci do zapoznania się z argumentami drugiej strony w przypadku sporu

Czytając wcześniejsze posty zauważyłem ze te przyczyny się powtarzają. A teraz może każdy sam spojrzy na swoją aktywność i poda z ilu w/w przyczyn wynika jego brak zaangażowania. U mnie jest to 3 z 5.

“By failing to prepare, you are preparing to fail.” – Benjamin Franklin
[Obrazek: sygnatura_dar-2015.gif]
2018-09-26 07:19 PM
Ciek Offline
Dużo pisze

Liczba postów: 392
Reputacja: 46
Od lat mamy wzrost gospodarczy, praca leży dosłownie na ulicy, jadąc samochodem mijam kolejne billboardy, że się szuka ludzi do roboty. W sytuacji takiej mało kto myśli o kryzysie.

BTW, moim zdaniem faza prosperity właśnie się kończy (perspektywa 1 - 2 lat) i będzie bolało.
2018-10-03 08:30 AM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

Wróć do góryWróć do forów