Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forum jest ponownie otwarte - Nowy Regulamin!
Autor Wiadomość
Boungler Offline
Super Moderator
Super Moderators

Liczba postów: 3,027
Reputacja: 241
Forum jest ponownie otwarte - Nowy Regulamin!
Witam wszystkich!
Po długim czasie, udało mi się przeredagować regulamin oraz przebudować kilka rzeczy na forum, ale może kolejno:

Nowy Regulamin - dostępny tutaj
- Jakie zmiany?
Usunąłem praktycznie wszystkie paragrafy, które dotyczyły systemu ogłoszeń oraz wsparcia regionalnego. Te projekty nie zostały rozwinięte, zatem zasady korzystania z nich były bez sensu.

Zmieniły się zasady publikacji na forum - od tej pory każdy materiał na forum odpowiada za siebie, tzn. nie oznaczamy w swoich postach co wolno kopiować a czego nie wolno. Przyjmuje się taką samą zasadę jak wszędzie. To co moje - jest moje i jeżeli ktoś chce to wykorzystać gdzie indziej - to musi zapytać autora o zgodę, zgodnie z prawem autorskim. Ja nie będę już tego pilnował (poza swoimi postami) i każdy z Was (w razie złodziejstwa) walczy o swoje. Czyli tak jak wszędzie.

Przeczytajcie, podumajcie i jeżeli będziecie mieli jeszcze jakieś uwagi - to bardzo proszę. Regulamin jest dla mnie otwarty. Wolałbym aby był jak najprostszy.

Polityka prywatności - zgodnie z przepisami, musi być. Więc znajduje się w dolnej części regulaminu. Informuję, że jest i każdy powinien się z nią zapoznać. Taki sam bełkot jak wszędzie.

Możliwość rejestracji nowych użytkowników - forum jest ponownie otwarte i będą co jakiś czas pojawiały się nowe osoby, aleeeeeee....
również będą wbijać spamerzy. Dziękuję wszystkim za zgłaszanie takich osób i ich postów.

Na razie tyle.
Dyskusja jest otwarta, jeżeli ktoś ma jakieś pytania bardzo proszę je zamieszczać w tym wątku.

Krzysiek | Lubelskie | Grafika | Informatyka | Mechanika | Elektronika | Film i Reportaż | CB
[Obrazek: moje_edc.gif][Obrazek: latarka.gif][Obrazek: radiokomunikacja.gif][Obrazek: narzedzia.gif][Obrazek: ogien.gif][Obrazek: telefon.gif]
2018-12-04 09:28 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny