Filtry do rekuperatorów

Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 1 Głosów - 5 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Kiedy nadejdzie kryzys" - Informator dla ludności cywilnej 2019
Autor Wiadomość
kaczka Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 25
Reputacja: 5
"Kiedy nadejdzie kryzys" - Informator dla ludności cywilnej 2019
Cytat:Informator dla ludności cywilnej powstał w celu przedstawienia w prosty i zrozumiały sposób zagadnień związanych z zarządzaniem kryzysowym. Znajdują się w nim wszystkie najważniejsze informacje potrzebne do przetrwania każdej sytuacji.

W czasach, gdy w szkołach wręcz zaprzestano nauki zachowania się w trakcie sytuacji krytycznych, a Obrona Cywilna Kraju nie prowadzi szeroko zakrojonych kampanii informacyjnych, polskie społeczeństwo utraciło umiejętności i wiedzę potrzebną do poradzenia sobie z możliwymi kryzysami.

Należy uświadomić sobie, że w czasie np. klęsk żywiołowych czy kryzysów ekonomicznych żadne państwo na świecie nie jest w stanie od razu pomóc wszystkim poszkodowanym. Dlatego też powinno się odpowiednio przygotować na takie sytuacje, aby móc odpowiednio ochronić siebie i swoich bliskich.

Linku nie wrzucam ponieważ jestem nowym użytkownikiem ale informator znajdziecie na stronie stowarzyszenia Terytorialni. Jeśli była o tym mowa na forum prośba o skasowanie tematu ale użyłem szukajki we wszystkich kierunkach Smile.

edit gajowy:
link do strony z poradnikiem http://www.terytorialni.pl/aktualnosci/i...i-cywilnej

Aby słyszeć, należy milczeć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-03-04 03:16 PM przez gajowy.)
2019-03-03 09:31 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Pozyskiwacz Offline
Stary wyjadacz

Liczba postów: 1,099
Reputacja: 138
RE: "Kiedy nadejdzie kryzys" - Informator dla ludności cywilnej 2019
Strona http://www.terytorialni.pl
Jak dla mnie bardzo ciekawa, nie znałem jej wcześniej. Będę musiał się wczytać w wolnych chwilach.
Plusik poleciał.

Wojtek.Beskid Niski/rolnictwo-ogrodnictwo-konie/mechanika-ślusarstwo-kowalstwo/laminaty/stare narzędzia rolnicze/ciągniki rolnicze SAM/samochody terenowe/motocykle/ciężarówki.
2019-03-04 07:59 AM
geek_on Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 54
Reputacja: 4
(2019-03-04 07:59 AM)Pozyskiwacz napisał(a):  Jak dla mnie bardzo ciekawa, nie znałem jej wcześniej.
Ja też nie znałem, ale to chyba raczej serwis dla służb. W 'Do pobrania'. Jest m.in. drugi poradnik, oprócz wymienionego przez kaczkę (kaczka, wybacz, jeśli to nie powinno się odmieniać).
Ktoś tam zrobił dobrą, konkretną pracę.

[Obrazek: sygnatura_dar-2019.png]
2019-03-04 08:43 AM
kaczka Offline
Rozgląda się
**

Liczba postów: 25
Reputacja: 5
(2019-03-04 08:43 AM)geek_on napisał(a):  
(2019-03-04 07:59 AM)Pozyskiwacz napisał(a):  Jak dla mnie bardzo ciekawa, nie znałem jej wcześniej.
Ja też nie znałem, ale to chyba raczej serwis dla służb. W 'Do pobrania'. Jest m.in. drugi poradnik, oprócz wymienionego przez kaczkę (kaczka, wybacz, jeśli to nie powinno się odmieniać).
Ktoś tam zrobił dobrą, konkretną pracę.

Odmiana nie ma znaczenia - pisz jak wygodniej. Smile

Poradnik jest dosyć podstawowy, dla przeciętnego kowalskiego. Ale moim zdaniem to więcej niż dobrze - czegoś takiego oczekuję. Coś czuję że inspiracją był informator „Jeżeli nadejdzie kryzys lub wojna” wydany przez Szwedów.

Tylko promocja tego marna bo jak widać nawet zainteresowani tematem nie dotarli do tego.

Aby słyszeć, należy milczeć.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 2019-03-04 09:29 AM przez kaczka.)
2019-03-04 09:19 AM
geek_on Offline
Użytkownik Premium
Premium

Liczba postów: 54
Reputacja: 4
(2019-03-03 09:31 PM)kaczka napisał(a):  edit gajowy:
link do strony z poradnikiem http://www.terytorialni.pl/aktualnosci/i...i-cywilnej
Link do drugiego poradnika, znajdującego się w dziale Do pobrania: http://www.terytorialni.pl/!data/do%20po...wojnie.pdf

[Obrazek: sygnatura_dar-2019.png]
2019-03-04 04:16 PM

« Starszy wątek | Nowszy wątek »
Odpowiedz 

Węgiel aktywny