WSPARCIE

Wsparcie Projektu Boungler

Dlaczego warto wspierać Projekt Boungler?

Projekt Boungler daje Ci bezpłatny dostęp do rozbudowanej biblioteki praktycznych informacji na temat przetrwania sytuacji kryzysowych. Dzięki Twojemu wsparciu mogę utrzymać to miejsce w aktualnej kondycji – co pozwala na otwartą i przyjazną komunikację, dyskusję z różnymi grupami specjalistów wielu dziedzin i co ważne – wymianę doświadczenia. Z miesiąca na miesiąc Bounglerów jest coraz więcej, tych zarejestrowanych i tych anonimowych przez co utrzymanie i dalszy rozwój Projektu Boungler kosztuje.

 

Przeczytałeś? Oglądnąłeś? Przydało się?

To świetnie! Nic bardziej nie cieszy jak to, że robota nie poszła na marne.

W Projekcie Boungler – jak w każdej dziedzinie, która działa na zasadzie “free content” – wsparcie finansowe jest ściśle powiązane ze stabilną pracą stron internetowych. Jeżeli doczytałeś do tego miejsca to jest już dobrze 🙂

 

Ok. Chcę pomóc. Jak mogę to zrobić?

Możesz przekazać darowiznę, która zostanie przeznaczona na utrzymanie serwera i domen – bez tego działanie Projektu Boungler w sieci nie jest możliwe. Z roku na rok przybywa nieustannie użytkowników, którzy nie tylko intensywnie przeglądają zasoby serwisów PB, ale również korzystają z narzędzi pobierania plików i umieszczają nasze publikacje w różnych miejscach na zasadzie iframe. Oznacza to, że wymagania techniczne Projektu rosną i muszą być z roku na rok usprawniane.

 

Wybierz próg swojego wsparcia…

5 zł – Chcę postawić “pifko” za to co tutaj znalazłem.

Dziękuję, że doceniasz naszą pracę. Mam nadzieję, że przy najbliższej możliwej okazji się spotkamy i będziemy mogli pogadać i wymienić uścisk dłoni.

 

10 zł – To wszystko czego potrzeba aby Projekt działał stabilnie.

Dziesięć złotych  to niewątpliwie kwota, którą można przeznaczyć na wiele różnych rzeczy. Skoro przeznaczasz ją na wsparcie Projektu Boungler – zasługujesz na mój pełny szacunek i gwarantowane wyróżnienie. Na łamach portalu Projektu Boungler w dziale “Wsparcie” – zostaniesz umieszczony na liście osób, które przyczyniają się do utrzymania tego miejsca.

 

25 zł – Belka wsparcia Projektu Boungler jest już Twoja!

Jesteś w najwyższym progu osób bezinteresownie wspierających Projekt Boungler, które w ramach podziękowania mogą otrzymać moją wdzięczność i gwarantowane umieszczenie na liście “Wsparcia”. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum, otrzymasz dodatkowo specjalne odznaczenie w postaci graficznej sygnaturki przyznawanej co roku osobom wspierającym tą kwotą Projekt Boungler.

50 zł – Wielkie dzięki!

Jesteś osobą, której na pewno zależy na dalszej rozbudowie i stabilnej pracy Projektu Boungler. Nawet nie wiesz jak bardzo to doceniam. Z tego tytułu w ramach podziękowań otrzymasz wszystkie gratyfikacje z niższych poziomów wsparcia oraz specjalny dostęp do materiałów filmowych publikowanych okresowo – wyłącznie dla specjalnej grupy widzów Bounglera jak również konto klasy Premium.

100 zł – Zasługujesz na specjalny upominek.

Wygląda na to że sprawy naszej społeczności traktujesz bardzo poważnie. Możemy sobie podać rękę bo działamy na tym samym poziomie. Dzięki takiemu wsparciu bardzo szybko uda się osiągnąć zakładane cele. W ramach podziękowań, otrzymasz wszystkie wcześniejsze gratyfikacje z poprzednich progów oraz otrzymasz specjalny upominek, który raz do roku będzie wysyłany do wszystkich wspierających Projekt Boungler w tym progu finansowania.

 

Jak przekazać darowiznę?

Możesz to zrobić na kilka sposobów.

Przelew na konto:

Krzysztof Jabłoński
nr konta: 52 1940 1076 6555 2216 0000 0000
tytułem: “Darowizna na Projekt Boungler” – (tutaj podaj swój nick na listę chwały)
Jeżeli wysyłasz do mnie przelew, poinformuj mnie o tym na adres e-mail: boungler@boungler.pl w celu ustalenia danych odbioru Twoich gratyfikacji.

 

Poczta Polska

– pobierz i wydrukuj gotowe druczki wpłaty [5zł] [10zł] [25zł] [50zł] [100zł]
Pamiętaj, aby na druczku uzupełnić dane wpłacającego i podać swój NICK na listę chwały.
Jeżeli wysyłasz do mnie wpłatę, poinformuj mnie o tym na adres e-mail: boungler@boungler.pl w celu ustalenia danych odbioru Twoich gratyfikacji.

PayPal.pl

 

 

A teraz czas na naszą listę chwały!

“Lista chwały wsparcia Projektu Boungler”

=== 2018 ===

FatEd
Goofy
KOHOSHI
Gajowy
makpfi
Tathagata
Masełko
jacekr
Antoś Jones
Marian

====== 2017 ======
Masełko
FatEd
ExtremeTeam
michalwro
wasyl1975
Jacekr
Gajowy
Quebec
Etranger
Warblok
Piran
Jacek Nowaczynski
Antoś Jones
Kirle
Adamito

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu w aktualnej treści.
Kontakt z Administratorem serwisu | Polityka prywatności