WSPARCIE

Wsparcie Projektu Boungler

Jaką misję niesie ze sobą Projekt Boungler?

– Jeżeli bardzo to uprościć to można powiedzieć że wiodącą ideą Projektu Boungler jest ciągłe opracowywanie i doskonalenie metod umożliwiających przetrwanie różnych sytuacji kryzysowych. Odbywa się to na kilka sposobów.

Społeczność Bounglerów – Projekt jest ogniwem łączącym ciągle powiększająca się grupę ludzi o niezliczonej ilości profesji i fascynacji. To miejsce pozwala na otwartą komunikację, zdobywanie kontaktów, wymianę pomysłów, doświadczeń i opinii na wiele różnych tematów. Nasze statystyki rejestrują już w ciągu miesiąca ponad 50 000 unikalnych osób. Chcielibyśmy aby było nas co najmniej dziesięć razy tyle.

Biblioteka wątków na forum i materiałów na portalu – jest naszą największą skarbnicą wiedzy praktycznej, jak również jedną z najbardziej rozbudowanych bibliotek “instrukcji” w Polskim internecie na wypadek “SHTF” (nazwijmy to – kłopotów egzystencjalnych). Dowiesz się z nich praktycznie wszystkiego na temat przygotowań na krytyczne sytuacje. Od uderzenia meteorytu, wojnę, epidemię po te najbardziej życiowe takie jak np. ratunek w przypadku utraty pracy.

Testy, recenzje, wywiady… – jeżeli coś ma działać, to musimy to wiedzieć na pewno. Każdy element zaplecza survivalowego lub wyposażenie domowego systemu przetrwania powinien zostać szczegółowo sprawdzony i przetestowany. Recenzje przez naszą “Boungler Inspekcję” pomagają przyjrzeć się bliżej wielu przedmiotom codziennego użytku. Warto również posłuchać ludzi, którzy mają duże doświadczenie w wielu zakresach działań autonomicznych lub tych, którzy przeżyli nie jedno zaciskanie pasa.

 

Do czego przyda się Twoje wsparcie?

Rozwijanie Projektu Boungler kosztuje. Z miesiąca na miesiąc coraz więcej.

redakcjaCiągle szukam nowych informacji, które mają wpływ na nasze bezpieczeństwo i autonomię. Chciałbym prowadzić bardziej obszerniejsze badania, bardziej szczegółowe testy, opracowania i recenzje. Chciałbym również częściej docierać do miejsc i ludzi gdzie odbywają się bliskie tematycznie imprezy, wydarzenia, spotkania, o których warto przygotować relację lub potrzebny materiał filmowy. Staram się zawsze dostarczać treści w możliwie najwyższej dostępnej jakości. W tym celu korzystam z profesjonalnego oprogramowania i równie specjalistycznego sprzętu.

To co robię sprawia mi wielką frajdę i zapewniam Cię, że jest to choroba całkowicie nieuleczalna 😉
Serwis jest duży, coraz więcej użytkowników pojawia się online, występują coraz większe obciążenia, transfery, pojemności ftp (nie to co parę lat temu) i nowe – prawdziwe wyzwania, których nie można odkładać w nieskończoność. W tym momencie to już nie drobne rachunki do zapłacenia – ale znaczna kwota, której bez konkretnego miesięcznego planu – nie można wyciągnąć od tak z kieszeni.

Na pewno nie chciałbym (i nie dążę do tego) zasypywać Projektu Boungler reklamami. Miejsca na których się obecnie wyświetlają pozwalają na częściowe utrzymanie serwera i domeny. Aby każdy mógł korzystać bezpłatnie z zasobów Projektu Boungler – zdecydowaną większość kosztów ponoszę ze swojej kieszeni. Działania redakcji opierają się wyłącznie na sile nośnej naszych zainteresowań, to co można pokazać i np. zrecenzować wynika relatywnie z aktualnych możliwości finansowych.

Przeczytałeś? Oglądnąłeś? Pobrałeś? Przydało się?

To świetnie! Nic bardziej nie cieszy jak to, że robota nie poszła na marne.

W Projekcie Boungler – wsparcie finansowe jest całkowicie dobrowolnym działaniem. Jak widzisz pod żadnym względem nie uzależnia Twojego dostępu do zasobów. Wyobraź sobie że wyłącznie z samej marginalnie drobnej pomocy każdego z czytelników (rzędu kilkudziesięciu groszy na miesiąc) – udałoby się stworzyć prawdziwy pełnowymiarowy zespół badawczy w redakcji i doprowadzić do realizacji wielu niesamowitych projektów. Pojawiłoby się wiele nowych możliwości. Ach!

A co jeżeli nie pomogę?
Nic się nie stanie.
Projekt ma się dobrze i zapewniam Cię że nic mu nie zagraża.
Twoje wsparcie to przede wszystkim “dziękuję“, które miło usłyszeć od kogoś, kto tutaj bywa i chce się jakoś odwdzięczyć.
Ktoś chce postawić piwo lub zwyczajnie dołożyć swoją cegiełkę do tego co tutaj robimy, ale nie wie za bardzo jak można to zrobić.
Co tu ukrywać… no jasne że czekamy (jako redakcja) na jakiegoś milionera, który anonimowo prześle większą kasę i w końcu stworzymy warsztat do pracy z prawdziwego zdarzenia 🙂

A tak bardziej przy ziemi… to na co możesz mieć wpływ… – cały czas jest jeszcze przed nami. Moneta zawsze odgrywała kluczową rolę w rozwoju różnych kierunków nauki i techniki. Jak nie w takiej formie to w innej – była potrzebna. Zastanawiam się – jak wyglądałyby nasze działania gdyby mieć stały miesięczny budżet na różne kluczowe subprojekty? Myślę że na pewno odmieniłyby stan bezpieczeństwa w wielu… wielu domach. W końcu o to nam chodzi prawda?
Obojętnie czy zechcesz wspierać Projekt, czy też pozostawisz go bez swojego wsparcia – pamiętaj że zawsze jesteś tu mile widziana… widziany…

Zostań oficjalnym Patronem Projektu Boungler…

Wszystkie szczegółowe informacje na temat wsparcia najdziesz na naszym profilu Patronite.pl

Chcesz wpłacić? Kliknij tutaj: [ https://patronite.pl/boungler ]

 

A teraz czas na naszą listę chwały!

“Oficjalni Patroni Projektu Boungler”

Kirle
Adamito
ExtremeTeam

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu w aktualnej treści.
Kontakt z Administratorem serwisu | Polityka prywatności