WSPARCIE

Wsparcie Projektu Boungler

Dlaczego warto wspierać Projekt Boungler?

Projekt Boungler daje Ci bezpłatny dostęp do rozbudowanej biblioteki praktycznych informacji na temat przetrwania sytuacji kryzysowych. Dzięki Twojemu wsparciu mogę utrzymać to miejsce w aktualnej kondycji – co pozwala na otwartą i przyjazną komunikację, dyskusję z różnymi grupami specjalistów wielu dziedzin i co ważne – wymianę doświadczenia. Z miesiąca na miesiąc Bounglerów jest coraz więcej, tych zarejestrowanych i tych anonimowych przez co utrzymanie i dalszy rozwój Projektu Boungler kosztuje.

 

Przeczytałeś? Oglądnąłeś? Przydało się?

To świetnie! Nic bardziej nie cieszy jak to, że robota nie poszła na marne.

W Projekcie Boungler – jak w każdej dziedzinie, która działa na zasadzie “free content” – wsparcie finansowe jest ściśle powiązane ze stabilną pracą stron internetowych. Jeżeli doczytałeś do tego miejsca to jest już dobrze 🙂

 

Ok. Jakie są aktualne cele Projektu Boungler?

Po pierwsze zapewnić nieprzerwane działanie zaplecza technicznego, po drugie rozwinąć naszą część badawczą.
  1. Cel: Utrzymanie i modernizacja zaplecza technicznego – jako zaplecze należy rozumieć domeny, transfer danych i hosting. Bez tego działanie Projektu Boungler w sieci nie jest możliwe. Z roku na rok przybywa nieustannie użytkowników, którzy nie tylko intensywnie przeglądają zasoby serwisów PB, ale również korzystają z narzędzi pobierania plików i umieszczają nasze publikacje w różnych miejscach na zasadzie iframe. Oznacza to, że możliwości techniczne Projektu muszą być systematycznie uaktualniane, aby podołać oczekiwaniom wszystkich uczestników i czytelników.
  2. Cel: Utrzymanie i rozbudowa warsztatu redakcji (potrzebny jest sprzęt, oprogramowanie, budżet do przeprowadzania testów i publikacji wyników) – jeżeli coś ma działać, to musimy to wiedzieć na pewno. Każdy element zaplecza survivalowego lub wyposażenie domowego systemu przetrwania powinien zostać szczegółowo sprawdzony i przetestowany. Recenzje publikowane są w znanych już w sieci odcinkach “Boungler Inspekcji”. Pomagają przyjrzeć się bliżej wielu przedmiotom codziennego użytku. Warto również posłuchać ludzi, którzy mają duże doświadczenie w wielu zakresach działań autonomicznych lub tych, którzy przeżyli nie jedno zaciskanie pasa.

 

Wybierz próg swojego wsparcia…

5 zł – Chcę postawić “pifko” za to co tutaj znalazłem.

Dziękuję, że doceniasz naszą pracę. Mam nadzieję, że przy najbliższej możliwej okazji się spotkamy i będziemy mogli pogadać i wymienić uścisk dłoni.

 

10 zł – To wszystko czego potrzeba aby Projekt działał stabilnie.

Dziesięć złotych  to niewątpliwie kwota, którą można przeznaczyć na wiele różnych rzeczy. Skoro przeznaczasz ją na wsparcie Projektu Boungler – zasługujesz na mój pełny szacunek i gwarantowane wyróżnienie. Na łamach portalu Projektu Boungler w dziale “Wsparcie” – zostaniesz umieszczony na liście osób, które przyczyniają się do utrzymania tego miejsca.

 

25 zł – Belka wsparcia Projektu Boungler jest już Twoja!

Jesteś w najwyższym progu osób bezinteresownie wspierających Projekt Boungler, które w ramach podziękowania mogą otrzymać moją wdzięczność i gwarantowane umieszczenie na liście “Wsparcia”. Będąc zarejestrowanym użytkownikiem naszego forum, otrzymasz dodatkowo specjalne odznaczenie w postaci graficznej sygnaturki przyznawanej co roku osobom wspierającym tą kwotą Projekt Boungler.
+ Jeżeli zdecydujesz się co miesiąc wspierać Projekt Boungler kwotą z tego progu, otrzymasz w ramach podziękowania dostęp do specjalnej zamkniętej grupy forum “Boungler Exclusive” oraz konto klasy “Premium” z dostępem do extra materiałów i publikacji.

 

50 zł – Wielkie dzięki!

Jesteś osobą, której na pewno zależy na dalszej rozbudowie i stabilnej pracy Projektu Boungler. Nawet nie wiesz jak bardzo to doceniam. Z tego tytułu w ramach podziękowań otrzymasz wszystkie gratyfikacje z niższych poziomów wsparcia oraz specjalny dostęp do materiałów filmowych publikowanych okresowo – wyłącznie dla specjalnej grupy widzów Bounglera.
+ Jeżeli zdecydujesz się co miesiąc wspierać Projekt Boungler kwotą z tego progu, otrzymasz w ramach podziękowania dostęp do specjalnej zamkniętej grupy forum “Boungler Exclusive” oraz konto klasy “Premium” z dostępem do extra materiałów i publikacji. Dodatkowo Twój “Nick” pojawi się w napisach końcowych każdego odcinka “Boungler Inspekcji” publikowanego na kanale YouTube w okresie Twojego wsparcia.

 

100 zł – Zasługujesz na specjalny upominek.

Wygląda na to że sprawy naszej społeczności traktujesz bardzo poważnie. Możemy sobie podać rękę bo działamy na tym samym poziomie. Dzięki takiemu wsparciu bardzo szybko uda się osiągnąć zakładane cele. W ramach podziękowań, otrzymasz wszystkie wcześniejsze gratyfikacje z poprzednich progów oraz otrzymasz specjalny upominek, który raz do roku będzie wysyłany do wszystkich wspierających Projekt Boungler w tym progu finansowania.
+ Jeżeli zdecydujesz się co miesiąc wspierać Projekt Boungler kwotą z tego progu, otrzymasz w ramach podziękowania dostęp do specjalnej zamkniętej grupy forum “Boungler Exclusive” oraz konto klasy “Premium” z dostępem do extra materiałów i publikacji. Twój “Nick” pojawi się w napisach końcowych każdego odcinka “Boungler Inspekcji” publikowanego na kanale YouTube w okresie Twojego wsparcia. Dodatkowo na podany przez Ciebie adres otrzymasz specjalny “Certyfikat Wsparcia” z osobistą dedykacją od Bounglera.

 

250 zł – Finansowy dobrodziej.

Zyskujesz pełne prawo nazywać się “finansowym dobrodziejem” Projektu Boungler. Przekazując tyle kasy można wiele zmienić.
Po pierwsze, należyci się wielkie podziękowanie za tak wysoki próg wsparcia. Po drugie, w ramach podziękowania na tym progu finansowym (wliczając w to wszystkie wcześniejsze gratyfikacje) otrzymasz specjalnie przygotowaną (ekskluzywną) koszulką Projektu Boungler, dedykowaną tylko dla “finansowych dobrodziei”, którzy przekazali darowiznę z tak wysokiego progu.
+ Jeżeli zdecydujesz się co miesiąc wspierać Projekt Boungler kwotą z tego progu, otrzymasz w ramach podziękowania dostęp do specjalnej zamkniętej grupy forum “Boungler Exclusive” oraz konto klasy “Premium” z dostępem do extra materiałów i publikacji. Twój “Nick” pojawi się w napisach końcowych każdego odcinka “Boungler Inspekcji” publikowanych na kanale YouTube w okresie Twojego wsparcia. Dodatkowo na podany przez Ciebie adres otrzymasz specjalny “Certyfikat Wsparcia” z osobistą dedykacją od Bounglera. Jeżeli Twoje wsparcie przekroczy 12 miesięcy – jako stały “finansowy dobrodziej” otrzymasz oryginalny limitowany “Gadżet Bounglera” specjalnie przygotowany dla wyjątkowych osób z najwyższego progu wsparcia.

 

Jak przekazać darowiznę?

Możesz to zrobić na kilka sposobów.

Przelew na konto:

Krzysztof Jabłoński
nr konta: 52 1940 1076 6555 2216 0000 0000
tytułem: “Darowizna na Projekt Boungler” – (tutaj podaj swój nick na listę chwały)
Jeżeli wysyłasz do mnie przelew, poinformuj mnie o tym na adres e-mail: boungler@boungler.pl w celu ustalenia danych odbioru Twoich gratyfikacji.

Poczta Polska

– pobierz i wydrukuj gotowe druczki wpłaty [5zł] [10zł] [25zł] [50zł] [100zł] [250zł]
Pamiętaj, aby na druczku uzupełnić dane wpłacającego i podać swój NICK na listę chwały.
Jeżeli wysyłasz do mnie wpłatę, poinformuj mnie o tym na adres e-mail: boungler@boungler.pl w celu ustalenia danych odbioru Twoich gratyfikacji.

PayPal.pl

 

 

A teraz czas na naszą listę chwały!

“Lista chwały wsparcia Projektu Boungler”

FatEd
ExtremeTeam

Jacekr
Gajowy
Quebec
Etranger
Warblok
Piran
Jacek Nowaczynski
Antoś Jones
Kirle
Adamito

 

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu w aktualnej treści.
Kontakt z Administratorem serwisu | Polityka prywatności